Nevěstinec (2011)

Kontroverzní téma pro výborný film byl zprzněn dlouhou stopáží, především však chybějící zápletkou či jen nití příběhu. Kulisy, kostýmy, koukatelné herectví je málo na to příliš dlouho sledovat opakující se motto - nechat se šukat za prachy není lehká práce (pár lidí to tak dělá běžně a nestěžují si). Je sice příjemné vidět spoře oděné ženy jakoby v reálu, ale přirozené prsa nenahradí na co jsem se těšil, na erotizující příběh s hlubším tématem a hlavní postavou, které budu fandit či mne bude zajímat. Alespoň se film vyhl moralizování a předkládání pravdy. Dobré vidět, jednou.

Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad)

Nula od nuly pojde. Dobré komentáře: MM_Ramone, paascha, petaspur, dex2man, aj.

Václav (2007)

Přes komentáře/hodnocení druhých dávám za čtyři hvězdy. Trojan opět předvádí výborný výkon, doplňovaný Budařem a Vášáryovou. Film má pointu, hloubku a vtip. A to, že je to takový trošku vesnický film mi vůbec nevadí.

Umělec (2011)

Příjemný film bez rušivých dialogů, což mě ale až místy vedlo k otázce, kolik ještě zbývá do konce, přece jen scénář je slabší. Jinak filmařsky poctivě odvedená práce doplněná odzbrojujícím úsměvem hlavního hrdiny. Nemůžu si pomoct, ale nebyla jeho manželka frigidní, pane Freud?

Cashback (2006)

Jsem nadšen, potěšen a pobaven! Obal je zavádějící, erotika zde je, ale s přesahem a krásná, a propo krátká scéna mladé matky hlavního protagonisty se stala pro mne nesmrtelnou a určitě ji časem ještě zhlédnu. Romantika zde není růžová a nasládlá, mysterióznost je přímočará, komedie je místy také, drama to není ani omylem. Ale víc takových snesitelných romancí, her lásky (přestože nijak objevných) a ukázky obyčejných životů nás obyčejných lidí. Ps: kdo z ostatních recenzentů přiznal, že ho navnadil obal, asi nedostal, co očekával, ale myslím, že nebyl zklamán.

Polski film (2012)

Jak se domluví parta dobrých herců a udělají špatný film. Scénář se "zápletkou" napsal asi žák druhé třídy (bez urážky všem žákům), herci si odehráli svoje a šli dál chlastat. A ptám se, koho dnes rozesměje slovo pičus čtyři krát za sebou? Velké zkamání od oblíbených herců, kteří chtěli propojit hraní z dokumentem a osobní zpovědí. Vyšel guláš bez masa a koření. Snad jen podceňovaný Marek Daniel se dal "koukat".

Sahara (2005)

Dosti slabý film s obřími nesmysly a americkým přístupem k akci. Horník je večer spokojen, běžně pracující se vcelku nudí, člověk zvýdavější jen kroutí hlavou, na co se dají peníze.

The Perfect Vagina (2008) (TV film)

Přijde mi to jako poučné a doposud jasně nevyřčené téma. Mimojiné je dobré si poslechnout důvody žen postupovat cokoliv operativního v tak intimní a citlivé oblasti. Samotná kvalita dokumentu ale není valná a pro slabší povahy to nebude.

Žízeň (2009)

Komedie ani omylem. Drama možná. Horor kde se nikdo nebojí? Fantasy, pokud jej dělá upír sám o sobě. Zpočátku tápající, na konci již sebevědomé a ucházející. Pár zajímavých pasáží, které film zachraňují od dvou hvězd. Příliš dlouhé, přehrávané a nudné erotické scény. Hlavní hrdina netáhne. Jo a jen japonkám věřím proměnu z tiché školačky na upíří bestii.