Boty mrtvého muže (2004)

Rozhodne ten film ve Vas zanecha zazitek na ktery nezapomenete.Nevsimejte si negativnich komentaru.

Cabin Fever 2 (2009)

Asi horsi nez puvodni film, na ktery to navazuje, nicmene hnijici pindour byl cool.

Město (2010)

Obycejna krimi-gangsterka , nenadchne ani neurazi.

Zombie Apokalypsa (2009)

Nato ze to bylo v jednom panelaku, a zombie byli tezko k zabijeni a ta zenska byla oskliva to i ehm slo... ale urcite sem se bavil v zaveru, kdy ty paraty tech nenazrancu litaly vzduchem !

Já, padouch (2010)

Krasne animace, Krasne forky, Krasnej film pro deti, moje slabost.

Tony (2009)

Hezky , hezky, hezky, presne tohle mam rad.Film si na nic nehraje, ukazuje to tak jak to je - bez zabran, bez manipulace. A takhle si Tony zil a hledal kamarady, byl sam, nikdo se s nim nebavil, nikdo mu nerozumnel a nemel ho rad, on si tu cestu nasel sam nejen diky VHS a akcnich filmu. 5* bych dal jen kdyby tam bylo vic obeti :)

Dead Set (2008) (seriál)

Zombie Big Brother - Awesome !

Deranged (1974)

Genialni film, pocta vsem uchylnym vrahum ! Na tenhle film nikdy nezapomenu, tenkrat kdysi v UK.

Pohřben zaživa (2010)

Ajajaj, ja mam rad http://www.csfd.cz/herec/13034-ryan-reynolds/ a ve filmu je vybornej.nicmene to nezachrani tu dlouhou stopaz, to , ze se vlastne nic nedeje.Neni to napinave, ani akcni...jen se porad nekam vola, porad nezvlada emoce...a porad je ten konec jasnej, a nemeni na tom ani fakt ze do posledniho dechu si klidne muze byt online,kdesi v iracky dire.Neni to originalni a je to asi vic vlezle ( dobre hodnocene ) diky Iraku ktery je v poslednich letech velmi IN.