Spiderman bez hranic (1999) (seriál)

Taky se přidám k těm, který říká, že tento Spidey si 20% nezaslouží, není to top, ale jsou daleko horší seriály a daleko lépe hodnocené, takže nechápu proč toto. Navíc Marvel je naprosto otevřený všemu a v psaných komiksech Parker taky nezůstal pouze na planetě zemi, tak stejně Hulk a plno dalších postav, takže nevidím důvod, proč by měl Spidey dostat kvůli sci-fi tématu takto málo. Taky mi chybí jeho klasický "look", ale není to nic, co bych nepřekousl, navíc jeho vtípky mě vážně někdy pobaví. Za mě 3,5 * a 70%.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy viděl. Zanechal ve mě silné pocity a téměř jsem propadl do DN světa, jelikož týden, kdy jsem to sledoval, jsem žil jen tím. Nicméně se taky musím připojit k většině, že takhle silné pouto na mě působilo jen do 25. dílu a kdyby to skončilo, tak by to ve mě vřelo ještě dlouhou dobu. Ale i přesto ta druhá půlka nebyla nijak strašná, jen ne tak dobrá a originální a působila spíše hektickým a nedopracovaným dojmem. Hodnocení ale nechávám 5*, jelikož kdyby nebyla druhá půlka, tak bych dal s radostí hvězd 8 a ta druhá půlka mi to vyvážila do csfd hodnocení)))). L rules!

Dirty Mary a Crazy Larry (1974)

Mě se naopak postavy Fondy a George líbíly. Je to možná tím, že jsem od filmu čekal spíš uvolňující bláznivou podívanou a ti dva mi to krásně opepřili. Larryho šílený smích budu mít v hlavě ještě hodně dlouho. Pobavil mě i šerif, kterému nešlo o nic jiného, než je dopadnout ať to stojí co to stojí a působil naprosto ignorantsky vůči všemu ostatnímu. O čtyřech hvězdách jsem nepřemýšlel ani minutu, poslední jsem přidal díky pro mě naprosto nečekanému konci.

Noc na Zemi (1991)

Los Angeles: 5/5 New York: 5/5 Paris: 4/5 Roma: 5/5 Helsinki: 4/5

TRON: Legacy 3D (2010)

Většinu hlavního jste tady vyjmenovali vy, ale co musím osobně za sebe vyzdvyhnout a určitě nejsem sám je hudba. Daft Punk odvedli opravdu skvostnou práci a soundtrack mě nesmírně bavil. Sound mi připomněl staré dobré sci-fi časy, protože, takový zvuk mi u nových science fiction filmů chybí. Zvukové kulisy byli rovněž kvalitní a po vizuální stránce mě to nesmírně bavilo. Zvuk a vizuální spracování spolu s efekty jsou tak hlavní věci, které mě přinutily dát místo tří čtyři hvězdy.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Ačkoli jsem k věcem od Marvelu nerad záporný a vždycky se snažím najít něco, co ty kladné body přidá, tak teď to asi nedokážu. Na Agenty jsem se těšil, ale po skvělých seriálech Arrow a Bates Motel, na které jsem se nedávno dodíval nemohu dát více než 60%. Příběh mě nějak nenadchl a až na pár momentů jsem spíše zíval. Doufám ale, že postupem času seriál nabere grády a budu moct své hodnocení změnit!