Případy detektiva Murdocha - Všechno, co se třpytí (2015) (epizoda)

Případ moc nezaujal, naštěstí je tu inspektor Brackenreid, který svým obrazem díky nedostatku zelené barvy nastartuje kariéru kanadského malíře Toma Thomsona (a také prokáže rozsáhlé znalosti v oblasti whisky).

Případy detektiva Murdocha - Murdoch.com (2009) (epizoda)

Případ nezaujal a bohužel ani snaha inspektora Brackenreida o abstinenci nakonec nebyla tak zábavná, jak jsem čekal. Ale přinejmenším poukázala na závažné hrozby spojené s bojem proti alkoholismu:-)

Kudy kam? (1956)

Úvodní soudní jednání je celkem slibné (zejména Lipský a jeho odbočka k Marxovi). Zbytek je ale nuda bez nápadu, což nezachrání ani slušné herecké obsazení. Trochu naděje u mě vzbudil Sovákův plán předstírat, že se příliš vžil do role ženy, bohužel to bylo příliš průhledné a nepodařilo se z toho vytěžit v podstatě žádnou vtipnou situaci.

Dva šlechtici z Verony (1966) (TV film)

Inscenaci musím pochválit dobré herecké obsazení, panu Shakespearovi bohužel pohanit jeho "co jsme si, to jsme si" závěr, který mi přijde poněkud nevěrohodný a hlavně zcela nezajímavý.

Případy detektiva Murdocha - Murdoch v říši hraček (2012) (epizoda)

Přes nějaké ty nelogičnosti celkem zajímavý případ. Inspektor Brackenreid potěší pěknou vzpomínkou na sestřinu panenku. Předvede rovněž svou vybroušenou metodu výslechu podezřelého, tentokrát ovšem bez úspěchu.