• Pornografický

Jedinečný (2001)

Nevím proč,ale film se mi docela líbil. Měl docela spád a namět není špatný,ale přeci jenom mi tam něco chybělo,aby mi utkvěl v paměti. Ale i tak mu dávám vysoké hodnocení.

Nepřítel před branami (2001)

Válečný film,který snese vysoké měřítko. Skvělé bojové scény a až neuvěřitelně mrazící vzhled Stalingradu. Mohu taktéž doporučit ke shlédnutí a nikdy si nenechám ujít tenhle film v televizi.

Where the Boys Aren't 15 (2001)

Díl je to dobrý,akorát že Jenna zde "nehraje", ale zato ji dobře nahrazuje Dayton!! :-)

Hellraiser: Inferno (2000)

Viděno aspoň 3x a musím za sebe říct, že asi nejlepší díl, žádné bezduché vraždění, ale konečně nějaký propracovanější děj. Pinhead má méně prostoru, avšak o to je to napínavější!

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Komedie pro "dospělé" ,která má spád. Český dabing je výborný a Jim je zde famozní,drsný a sprostý zárověň. Mám prostě takové filmy rád.

Kid (2000)

Tak toto je velmi těžký film,všechno od začátku bylo špatně. Dokoukal jsem se na to za trest, tady Bruce opravdu přestřelil,nebýt jeho,možná o tomto filmu nikdy neuslyšíme. Pár dobrých scén a myšlenek tam bylo,proto to nehodnotím nejhorším hodnocením.

Druhá šance (1999)

1* za Bruce a 1* za Michelle, žádnou hvězdu za film!!! :-((

Futurama (1999) (seriál)

Po dosledování posledního dílu můžu jen spokojeně pokývat. Tento seriál se povedl a humor podle mého gusta, který nelze do Simpsonů aplikovat. Prostě bomba! :-)

Pink Prison (1999)

Celkově hodně slabé "porno", i když pochybuji, že se to tím dá nazvat. Hlavní hrdinka GUT ale film NICHT GUT.