Svéráz českého rybolovu (2021)

Týden co jsem strávil jako nerybář mezi rybáři na Hracholuskách byl zajímavější a daleko zábavnější než tohle :/

Fara v Borley: Nejstrašidelnější dům v Anglii (2017)

Tenhle film nevyvolává moc strachu, nebudete napnutí ale co ho odlišuje je zpracování. Vydává to jako by se Chaplin rozhodl že zrežíruje vážný horor. Styl té doby je z filmu velmi patrný, hry světla a stínů jedou jako o závod. Až vás někdy bude štvát jak to bliká :) Mne se to trefilo do noty, takže za mne v pořádku.

Něžný bar (2021)

Naprostá indie dokonalost!! Film který vám vykouzlí na tváři úsměv který vydrží až do konce závěrečných titulků a vlastně i potom.  Lily Rabe je v roli matky úžasná, Bena Afflecka by jste chtěli za strejdu okamžitě, parta štamgastů v rodinném baru super. Tohle mne opravdu dostalo. Paráda!

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Dvě hvězdy za snahu. Je vidět že tvůrci o hrách přece jen něco věděli, pár odkazů na hádanky ve hře potěšilo, o tom jak na to natočit dobrý film(natož dobrý film na motivy videohry) však nevěděli vůbec nic. Hroznej casting, debilní a nelogické chování postav, triky nic moc... Takže má srdcová herní záležitost stále na svůj dobrý film čeká

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Tři tygři jsou pecka. Kozub a Štáfek k sobě pasují jak prd*l na hrnec. Ale tady sem musel sundat růžové brýle co si většina uživatelů nechala na očích. Pořád si Kolzub krade všechny scény pro sebe, což je v pořádku, perfektní (nikdy sem nemyslel že to řeknu) Magnusek, Štáfek taky v pohodě ale celý je to takový...český(bez urážky) Slovenština Andrei Daňkový trhá uši ale asi nemáme v Praze dost slovenských hereček. Dějově sem vlastně spokojen ale není to úplně ono...

The Deep House (2021)

Obrovská natěšenost kterou vystřídalo menší zklamání. Zcela zbytečný a trestuhodně nevyužitý úvod na Ukrajině už mne malinko znejistil. Naštěstí po ponoru do hlubin jezera atmosféra zhoustne a film dostane otáčky(sice tak na půl plynu ale i tak lépe než většina pokusů o horory). Takže když pominete věci jako plovoucí svícny a trochu odfláknutý konec, dostanete duchařinu v nezvyklém prostředí ale s nevyužitým potenciálem. A ty dialogy, no to raději nechám být... 65%

1. MISE - Hof a Hof (2021) (epizoda) odpad!

Prosím vás, vy co to přirovnáváte k seriálu Dr.House, můžete mi poslat číslo na vašeho dealera? Díky Jinak člověk dostane přesně to, co "kanál" Prima sliboval v upoutávkách. Hromadu sr*ček

Spoušť (2021)

Možná jsem malinko nadhodnotil ale to z důvodu překvapení, páč jsem nic neočekával. Šel jsem do toho úplně na slepo, ani trailer sem neviděl a myslím že jsem udělal dobře. Samozřejmě, nedalo se nevzpomenout na jednu klasiku od Wese Cravena ale už jejím názvem bych spoileroval. Za mne spokojenost....

The Vice Guide to Bigfoot (2019)

Hodně lidem se to bude zdát jako blbost. A ona vlastně je ale ten styl humoru mi svým způsobem sednul. To jak se člověk cejtí, když je obklopenej bandou debilů a nemůže s tím nic udělat, je tu v zoufalých pohledech hlavního hrdiny, krásně vidět. Jinak horor ani náhodou, možná malinko napínavé, gore ždibeček ale jinak v pohodě na jedno zkouknutí. 70%

Tiché místo: Část II (2020)

Klasická ukázka filmařské lenosti. Ten film je snad natočen z nepoužitých záběrů z prvního dílu. Nulová nástavba,debilně nedodělaný příběh, plno nelogičností. Velká škoda. O třetím dílu uslyšíme velmi brzy. Škoda že tu nebyla žádná ambice tenhle zajímavý svět trochu rozšířit a více ukázat jak funguje... Snad u dalšího pokračování budou tvůrci trochu přemýšlet