Láska na druhý pohled (2019)

Zajimavy napad, ackoli mezery ve scenari byly a nektere zapletky byly dosti prvoplanove. Nicmene docela fajn zpracovani. Ustredni hrdinove jsou sympaticti, aniz by to byli vylozene hollywood model look osoby. Francouzsky humor lehce v pozadi. Za me spokojenost. 70%

Rychle a nemožně (2023)

Takova klasicka ptakovinka do tv. Obcas pobavi odkazy na ruzne zname kousky (MI, James Bond, Terminator, Taken, atd). Obcas to zajede vylozene az do trapnosti, ale koukatelne to bylo. Ale nic co bych si pustil znova.

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024)

Pro me prijemne prekvapeni. Necekal js3m, ze se mi to bude tak libit a nejsemnzrovna nejaky extra fanousek Mad Max sveta. Miller ale ukazal, ze stylovky proste umi. Mladsi reziseri by se od nej mohli ucit.

Past (2024)

Prekombinovane, genialni vrahoun co utece okem jehly se pak zachova jak nejaky mamlas. Snaha o otevreny konec. Ale Josh hral skvele. To se neda rict o predstavitelce zpevacky.

Čmuchalové (2023) (seriál)

Finis byl o par dilu drive a pak uz to byla takova nastavovana kase. Ale je to vyborne a netradicni. Jina kultura a jiny pohled na skladbu pribehu a take zranitelnost hrdinu apod.

Imaginární přátelé (2024)

Hezky detsky dobrodruzny filmecek. Krasni IFove a postavicky, ktere si urcite deti zamiluji. Ja vsak celou zapletku prokoukl hned v uvodni casti a tak finalni rozuzleni mi dalsi hvezdicku nepridalo. Pro deti to ale muze byt skvely zazitek.

Oppenheimer (2023)

Kdybych o osobe Opiho nic nevedel, byl by film jeste tezsi. Je to dlouhe a tahne se to stale dobrymi, ale tezkymi dialogy. Cloveka, ktery tema nezna to muze pri 3h stopazi nudit. Herecky ansabl a vykony byly famozni a drzely film na vysoke urovni. Jen ta stopaz je na konverzacni drama uz moc dlouha.

Království Planeta opic (2024)

Nova era Planety Opic me opet nezklamala a film zapadl krasne za mou milovanou trilogii. Takze pokud si udrzite kvalitu, nebal bych se dalsich dilu.

Longlegs (2024)

Hezky creepy a atmosfericke. Cage tam byl skvely a mysteriozni linka byla fajn. Povedena stylovka.

Provokatéři (2024)

Takove nejake nijake. Silene nedotazene, netahnouci. Ani poradne nepoznate postavy, natoz abyste si k nim vytvorili pouto, nebo meli chut komukoliv fandit. Pritom obsazeni slibovalo zajimavou podivanou, ta se vsak nedostavila. Clovek se parkrat pousmeje a jinak nic.

Časové pásmo bylo změněno