Noc v muzeu 2 (2009)

Dětský film se vším všudy. Nedá se snad ani čekat, že byl mířen pro starší publikum, když ve filmu nepadne ani jednou prdel :o)))) Ted už vážně, je to docela vyvedená dětská podívaná plná veselých postav. Myslím že Hank Azaria zahrál jednoho z nejlegračnějších záporáků co jsem viděl. (scéna kdy odmítne Darth Vadera je fakt stylová) už samotné vstoupení na scénu kdy dává šílený důraz na to jak se vrátil zpět do života mě dostalo. Neumím si představit jak to bude nadabované. Amy Adamsová je v leteckém oblečku hrozně sympatická a Ben Stiller je prostě ten malý panáček, mě příjde už trochu zvláštní jeho normální chůze, ale budiž. Jak jsem to tak viděl tak jsem si říkal, že to povolání securitáka je docela sranda, a že bych to jako v tom Tescu mohl taky zkusit, ikdyž tam asi bude srandy méně. Kdo od filmu čeká nějakou klasickou komedii pro dospělé bude asi trochu zklamán, kdo to bere jako film pro děti do 12let bude pobaven.

Poslední dům nalevo (2009)

Takové nějaké klasické podívání, je to spíše takový thriller, za horor bych to neoznačoval, rozhodně jsem se u filmu nijak nebál. Je to spíše o násilí, někdy se na to nekoukalo moc příjemně, ale po filmu jako Jezero Smrti už je člověk trochu obrněný. Závěr se konal v klasickém klišé, už ani nevím proč se tohle točí. Nevím jestli to někomu příjde napínavé nebo co, mě rozhodně ne. Když vrahoun zápolí s panem otcem doktorem 10 minut, má ho naprosto na lopatkách a zase ho nechá odpočívat a plká kravoviny.... prostě klasika. Ale jinak aspoň to není takový ten teenage horor plný ječících modelek.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Když vezmu v potaz, že jdu koukat na animák, určený malým dětem, tudíž od něho nebudu čekat žádné logické věci ani souvislosti, a budu jen čekat hezkou animaci, a nějaký základní příběh, tak Ice Age je prostě super. Fakt jsem se u něho příjemně pobavil, animace se mi líbila, jde vidět, že si na rozdíl od prvního dílu, plného sněhu =odstínu bílé a šedi a 2.barevnějšího dílu tvůrci vzali do počítače všechny barvy světa. Akce příjemná, postavičky roztomilé i zábavné. Myslím, že malí diváci museli být nadmíru spokojeni.

The Hire: Star (2001)

Clive Owen je super, fakt se tam skvěle tváří, auto taky paráda, scénky taky fajn, jenom ta Madonna mi nejde pod nos, prostě co k ní říct, lítá tam jak hadr, a její výraz na závěr filmu je taky katastrofální, ona prostě hrát neumí, co si budem povídat.

Piráti na vlnách (2009)

Prostě famózní podívaná, pro mě to byly 2 hodiny geniality, není to komedie, kde se chechtáte nějakým gagům, je to film, u kterého se prostě příjemně usmíváte a bavíte a hltáte ty jejich hlášky a lehké fórky, obejde se to i bez teenage fórků, kterých je ted v jiných komediích plno. Prostě příjemné pokoukání a troufl bych si říci, že soundtrack u mě v oblíbenosti překoná geniální soundtrack Forrest Gumpa. Prostě tohle se musí vidět, jsem nadšen. Film vás vtáhne během prvních pár vět a od okamžiku kdy nastoupí ta geniální hudba a všichni hlavní protagonisté :o) Nedávno jsem viděl Pařbu Ve Vegas a byl jsem nadšen, že se zase objevila komedie, která vyčuhuje a vybočuje ze zaběhnutého velkovýrobního procesu stejných trapných fórků. Byla tak trochu více pro chlapy, ikdyž nepatrně, a tohle je prostě komedie pro milovníky hudby. Prostě je to pecka...

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Druhé shlédnutí odválo tuhle kravovinu ještě níže než dříve, navíc to zcela zabil český dabing. Film mě nenadchl ani při prvním shlédnutí kdysi v kině. Zcestné dialogy, které neměly pořádně hlavu ani patu, a pak jedna honička autem? Tohle že má stačit na nějaký pořádný film? Navíc "kultovku"? Myslím, že bohužel ne, jsem teda Quentitne zvědavý co ještě vypotíš, páč mám pocit, že už bys měl skoro přejít na nějaké telenovely.

Pařba ve Vegas (2009)

Absolutní jízda, Old School je moje oblíbená komedie, ale tohle je ještě větší jízda. Všechny postavy jsou prostě geniální, skvělé gagy, prostě špica, chlapská jízda jak se patří. To se prostě musí vidět, komedie roku minimálně.

Dvojí hra (2009)

Docela vyvedený "špionážní" film. Chamtivost hlavních hrdinů a hlavně jejich nadřízených je místy legrační, neustálé zkoušení sebe navzajem, neskutečné bezpečnostní opatření v podniku kde dělají zubní pasty apod. :o) Film je místy až moc zamotaný a člověk se skutečně musí více soustředit, aby se udržel jakž takž v obraze.... ale rozhodně zajímavý film a myslím že každý si v něm něco najde.

Země ztracených (2009)

Já se u toho perfektně bavil, Will Ferrell je zase ve formě jak ho mám rál :o) Někomu se to může zdát primitivní, někomu nechutné, podle mě to byla fakt sranda. Některé scénky jsou prostě totální, dialogy jsou skvěle zcestné, je to prostě zábava u které člověk nesmí přemýšlet....

Push (2009)

Taková klasická podívaná, ani se nedivím, že to u nás nejde do kin. Je to jak už určitě mnozí poznamenali, taková lehčí směska X-menů a Heroes. Nějak tomu chybí šťáva, místy trochu logičnost, ale to se dalo čekat. Vpohodě prožitých 111minut :o) Myslím že Chris Evans má na to, aby se stal novým symbolem pro spoustu mladých dívek a žen. Jen asi čeká na tu správnou roli, ono filmy jako Push a nebo Fantastic Four ho asi na výsluní nekatapultujou.