• Romantický

Hollywood (2020) (seriál)

Tohle musite videt, vtipne, odvazne, lehce naivni na tu dobu, ale i presto krasne natocene. Zkouknul jsem to jednim dechem a musim priznat, ze i slza ukapla. Ma to proste tu jiskru

Helena (2012) (seriál)

Je videt podle komentaru, ze lidi nedokazou ocenit odpocinkovy humor. Kdyz pred spanim nevim na co koukat, Helena je jasna volba. Vzdy me to rozesmeje

Najednou jsme rodina (2018)

Komedie, ktera ma dusi a rozhodne se nebudu bat podivat se na ni vickrat. Skvele obsazeni a vykony. Opravdu se u toho clovek nenudi

Trapný padesátky (2017) (seriál)

Serial, ktery dokaze uvolnene pobavit! Za me super

Všechno nebo nic (2017)

Uzasny film. Chcete se odreagovat? Chcete se spontalne zasmat? Rozhodne si puste tenhle film. Jeden z nejlepsich ceskych filmu. Umim hodnotit realne a kdo hodnoti nizkym poctem a pomlouva krasnou komedii je hlupak. Zasmejete se i se jen tak nad timto filmem spontalne usmejete, ale i slzicka ukapne a budete mit po par dnech si to pustit znova

Babovřesky (2013)

Ja žasnu. Nevim jestli mam komentovat film a nebo vyjadrovani nekterych lidi tady. Za prve film byl skvely, protoze jsem sel na komedii stim, ze se chystam pobavit a zasmat a to jsem taky od toho dostal. Pokud vim ma tato stranka slouzit k objetivnimu hodnoceni o tom jestli film Vam splnil to co jste od nej po zhlednuti cekali a ne to jestli by se Vam film nelibil, KDYBY jste ho videli !!! Myslim, ze tato hodnoceni spise ukazuji zvlastni mysleni tohoto národa a ne to, ze lidi se jdou na tento film podivat.

Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

Absolutne nesouhlasim, myslim ze to je velice povedena oddychova komedie, kterou si velice rad pustim znova. Sice z toho trochu kouka namet z Blaznive dovolene z Chevy Chasem, ale tohle ma svoji origanilitu taky.

Juste une question d'amour (2000) (TV film)

Nemyslel jsem ze to bude nejaky zazrak, protoze nektere francouzske filmy nestoji za nic, ale tenhle pribeh a chovani hlavnich postav me dostal. Predstava zacatku krasne lasky :)