Dallas 63 (2016) (seriál)

Pro mně má tenhle seriál tři prvky,mezi kterými si můžu vybrat : mysteriozní,krimi a romantický. Seriál je postavený na tom ,že se Jake vydá zachránit J.F.K ,ale tenhle děj mně v seriálu vůbec nezaujal spíš působil jako vedlejší . Zajímavější už bylo kdy se Jake rozhodne zachránit Harryho jeho matku a sourozence. Dobře působí emoce a mysterionzní scéna. Jinak role Sadie sedla Sarah Gadon jako ušita. Na ni se nejen hezky dívá,ale ji prostě milujete.Pro ni by člověk zapomněl i na J.F.K.. Za mě osmý díl úplně nejlepší a romantika funguje.Není to úpln ě takové klasické romantické klišé,které vám cpou všude. Má to osobní kouzlo. Seriál hodnotím 4* Ale herce a osmý díl 5*

Kong: Ostrov lebek (2017)

Na tom filmu jsou dobré dvě věci. Ta první je vizualně zpracovanej Kong a ta druhá je ,že mmá po shlédnutí si pustit King konga ze 73 roku. Jinak film mi příjde na to jaké měl obsazení těžce pod průměrem. Herci ,dialogy.. Chování postav je tak nesmyslný,že by člověk tloukl hlavou do zdi. Opravdu jsem si v půlce filmu přál aby byl konec.

Zakladatel (2016)

Michael Keaton tomu se nedá ve filmu nic vytknout hraje výborně. Popravdě nevím co jsem od toho čekal. Mc Donald obcházím obloukem,je zajímavé vidět druh pohledu na skutečnost jak to asi bylo. Spíš to bude film určenej pro Americkou rodinu a MCnadšence od poloviny filmu je to nezajímavé. Jako by jste natočili film o české společnosti po roce 93, taky se tu n ašlo několik pěknejch vychcánků, asi se ty český geny nezapřou. :) Vybral jsem si z filmu asi jen dvě věci,který se mi líbili..

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Jedním slovem nesmysl. OD začátku až do konce . Tohle má být zakončení celé serie?, je to až smutný kolik nesmyslů ve filmu je. Kdyby to byly detaily ,ale tohle bije do očí. Celková zápletka oničem... Prostě chcete Resident Evil? raději si zahrajte hru

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Člověk by řekl,že nemůže být těžký natočit pohádku o Zlatovlásce.Bohužel opak je pravdou. Nevím pro jakou dětskou a věkovou kategorii to zařadit.