Hostitel (2013)

Pred hodinou som sa vrátila z kina a musím povedať, že tento film splnil moje očakávania. Bol veľmi nabitý emóciami, síce nieje úplne rovnaký ako kniha, ale drží sa základných faktorov. Saoirse Ronan je veľmi talentovaná herečka,ktorej som všetko verila. Max Irons má tvár takú plnú emócií, že som mu tiež úplne všetko verila, celkovo herecké obsadenie, stojí za to. Jaskyňa je presne taká akú som si ju predstavovala,hudba je krásna ... atmosféra je úžasná. A ja som strašne šťastná a bol to jeden z najkrajších zážitkov v mojom živote. Film sklame iba tých, čo chcú ísť na poriadne akčné sci-fi. Hostiteľ nieje akčné sci-fi ! Je to lovestory na sci-fi podklade, ktoré dojme, rozosmeje a vie byť aj napínavé. A zaslúži si viac ako úbohých 68% . Ani neverím tomu, že twilight sága je od rovnakej autorky ...

Sinister (2012)

Milujem horory a tento film by sa dal ohodnotiť jednou vážne jednoduchou vetou - Nikdy v živote som sa takto pri horore nebála. A o to ide nie ? Báť sa. Takže som s filmom až na malé nepodstatné výhrady spokojná.

Tristan a Isolda (2006)

Nie veľa filmov ma vie dojať a už vôbec nie filmy o zakázanej láske a podobne. Tento film ma ale veľmi milo prekvapil. Krásna hudba, výprava a podľa mňa veľmi dobre zahraté postavy, obzvlášť rola ktorú stvárnil James Franco. Jeho výrazi v tvári a chovanie ma donútili sa rozplakať ešte pred samotným koncom filmu. Ja vo filme nevidím chybu aj keď dej je mierne predvídateľný.

Amazing Spider-Man (2012)

Myslím že sa konečne podarilo natočiť poriadny film o Spider-Manovy, ktorý má mnoho vecí spoločných s komixovým prevedením . Jediné mínus filmu je že dej sa dosť pomaly vlečie, trochu dlho trvá než konečne príde na akciu, ale po polovičke filmu to začne šlapať. Ďalšie mínus je že vzťah Petera a Gwen je hrozne rýchli a pripadal mi až zbytočne vsunutý do deja filmu. Ale to sú len maličké detaily, ktoré to minimálne kazia avšak film ma veľmi milo prekvapil a vážne stojí za pozretie. Andrew Garfield , ktorý hraje Petera Parkera je naozaj skvelý herec , jeho emócie mu naozaj uveríte a dokonale sa na rolu hodí. Rozhodne stojí za pozretie. The Amazing Spider-Man je asi najlepší film tohto roku, ktorú prišiel do kín. Aj keď, každý ma iný názor.