Spalující touha (1999)

Za vším stojí sex, a tento film to jen dokazuje. Bohužel mi ale připadá, že mohl Kubrick udělat něco víc, ale všichni víme, že to byl jeho poslední film. Chvíle, kdy někdo nemluví nebo mluví až moc jsou hodně nudné. Krásné téma tajné sexuální sekty, kde členové mají masky, je "zjeveno" jen na chvíli a pak tato tajuplná scéna mizí v nenávratnu... Nejhorší na tomto filmu byl Tom Cruise, který možná dobře hrál ale pořád je ...

Killer (1989)

Film je nabitý nesčetnými bojovými scénami, které jsou uchvatné a pomalu přecházejí ve velmi nudnou podívanou. Zpočátku to vše vynahrazoval děj, ale některé, až bizardní, scény vás odradí, např. kde byste v Hongongu hledali klidným prázdný křesťanský kostel?? Vrcholem všeho je poslední přestřelka v kostele, kde nakonec Jeff oslepne a plazí se k slepé Jenny a těsně se míjí, jak tragické, nemůže jí ani posmrti věnovat své rohovky... Konec to všechno zkazil, jinak bych tomu dala pět hvězdiček.

Angelika a sultán (1968)

Poslední díl Angeliky, na kterém je již vidět, že se z Michèle Mercier stává velká hvězda, která nešikovně zasahuje do celého filmu jen proto, že je přítelkyní režiséra. I to je příčina, proč je tento film poslední, protože nároky hlavní herečky byly neúnosné.

Nezkrotná Angelika (1967)

Docela přehnané pokračování, které se přemístilo z už méně atraktivní Paříže na moře, kde Angelika prožívá velké nebezpečí a i dobrodružství.

Angelika a král (1966)

Další romantický film o Angelice, která nyní laškuje s králem.

Báječná Angelika (1965)

Polračování úspěšného filmu je již předtuchou dalších ne moc podařených pokračování s nelogickými zvraty a až moc velkou romantikou.

Angelika, markýza andělů (1964)

Velmi pěkný a podařený romantický film, který byl ve své době velmi úspěšný a i dnes mě občas potěší ho vidět, hlavně, když jsem za 24 hodin zkoukla všechny natočené díly.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Vtipná talk show s červenou sedačkou a dobrým výrazným moderátorem Janem Krausem.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Kriminálka Miami je průměrný seriál o vraždách.

Don Juan DeMarco (1994)

Film, který vás může oslovit nejen krásným tělem Johnnyho Deppa nebo hereckým výkonem Marlona Branda, ale i krásnou poetikou, když se necháte pohltit slovy, zjistíte, jak krásný život má romantický hrdina a jeho láska. Tento film je proto jen pro ženy, muži u něho většinou usnou.