Držte krok s Kardashians (2007) (pořad)

Pět hvězd za opodstatněný důvod k tomu tři dny brečet a cpát se sušenkama protože nikdy nebudu tak bohatá a slavná.

Člověk proti zkáze (1989)

Smrdí z toho válka, nervozita, cenzura a napětí.. plus Abrhám v roli Čapka nejlepší.

Pena (2010)

Bauchova snaha zobrazit temná zákoutí Prahy..strip dance ženy na heráku je minimálně jeden důvod se na to podívat..a samozřejmě hudba lahodící mému uchu.

Dexter (2006) (seriál)

kdokoli zhatí tento báječný seriál je mrtvý muž.

Pád Třetí říše (2004)

Asi jedinej film, na kterej jsem byla schopná v kuse koukat dvě a půl hodiny. Bruno Ganz se mi jako Hitler moc nelíbil, ale Traudl Junge byla úžasná.. trochu mě ale zarazilo jak byla vykreslená Hitlerova povaha, občas mi to připadalo až moc milý a nevinný.

Boty mrtvého muže (2004)

Creepy scéna s plynovou maskou, Paddy Considine, drogy a divný britové..báječné.

Ztraceno v překladu (2003)

Miluju na tom filmu všechno - Tokyo, sushi, Billa Murraye s japonskym alkoholem a zadek Scarlett Johansson. I když jsem ho viděla průměrně asi tak 800x, pokaždý mě ten konec dojme a chci zemřít.. ach.

2012 (2009) odpad!

Jestli jsem se někdy bála konce světa, tak po zhlédnutí 2012 už mě tahle hrozba fakt nevzrušuje. Apokalyptická krajina je sice hezká, ale při sledování absolutně dementních, nereálnejch scén jsem měla tendence prostřelit si mozek.