• Krátkometrážní

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Totální kravina, ale pobavilo to. Výborný Hugh.

Ledové království II (2019)

Chápu, že je to muzikál, ale opravdu musí být písnička každých pět minut? Kdyby aspoň byly nějak chytlavé, ale ono se to kolikrát ani nerýmovalo, a popravdě od půlky filmu jsem u nich vypínal zvuk. Co se týče příběhu, tak to bylo předvídatelné půl hodiny dopředu a ničím to nepřekvapilo. Sněhulák je vyloženě dement a pokud nejste dítě do 10ti let, tak vám film nepřinese vůbec nic nového.

Svatba na první pohled (2020) (pořad)

Možná trochu moc utahané, ale asi jedna z těch lepších televizních reality show. Nenudil jsem se u toho, takže pohoda.

Švestka (2001) (divadelní záznam)

Seminář dobrý, hra mě nebavila.

Diova krev (2020) (seriál)

Příběh asi není špatný, ale proč to probůh vypadá, že to má 10 FPS? Na to se skoro nedá dívat.

Joker (2019)

Super temné, ale vidět to znovu asi nechci.

Koruna - Série 4 (2020) (série)

Skvělá Gillian Anderson a Josh O'Connor, ale celkově je tato série taková prázdná a řekl bych, že slabší než předchozí.

Koruna - 48:1 (2020) (epizoda)

Claire Foy potěšila, ale tady vládne Gillian Anderson.

Z makové hůrky (2011)

Když jsem včera psal, že Totoro je nejslabší Mijazakiho film, tak to asi dnes budu muset přehodnotit, protože toto je snad ještě horší. I když to má jen 90 minut, tak se to neskutečně vleče a příběh je strašně slabý bez výrazného silnějšího momentu. Mizerné 3*. A ještě mám pocit, že ty nové Ghibli filmy jsou výtvarně odfláknuté v porovnání s jejich o dost staršími předchůdci. Vypadá to, jako průmyslová tvorba, než že by se s tím někdo vyhrál a dal si s tím práci, tak jak tomu bylo dřív.