Nikdo (2021)

Na začátku mi to připomnělo stereotyp Americký krásy, pak Akci Johna Wicka a nakonec i trochu RED. Dohromady vážně sympatická jízda s vyváženým "nobodym", kterej parádně vcucnul.

Shookum Hills (2021)

Přijde mi, že z toho mohl být o hvězdičku kvalitnější biják. KDYBY. Kdyby se tvůrci pustili do hlubšího příběhu, důraznějším fightům s monstry a detailnějším postavám. I tak jsem se u toho úplně nenudil.

Godzilla vs. Kong (2021)

Paráda. Chce to vypnout mozek, neřešit přehnaný scény, oddat se "amazing" efektům a prostě si to užít.

Come True (2020)

Skvělej nápad, kterej vyzní až na samotným konci. Geniální soundtrack, ale to je asi tak všechno. Dlouhý, nudný a neduživý záběry korespondovaly s vizáží hlavní hrdinky. Vizuál, který chvilkama dokázal lehce děsit, se navíc hodně brzy okoukal.

Toman (2018)

Taková hodná svině, to byla a jak dopadla. i když tohle neustálý vracení se za komančema vlastně nemusím, tentokráte to byl pro mě dost neotřelý zážitek. Ani nevím, jestli to bylo tím Macháčkem, nebo samotným příběhem, ale úplně mě to vcuclo.

Alone (2020)

Skvělá lesní naháněčka a parádně slizkej záporák. Nic komplikovanýho a nic, co by nudilo.

The Reckoning (2020)

Ok, horor to prostě není a je mi jasný, že to nízké hodnocení je tady právě od těch, co horor očekávali. Na druhou stranu je to slušná podívaná, která má dobrou atmosféru a pořád se v ní něco děje. Jestli čekáte nějaký ty bubáky, zůstanou jen ve fantazii hlavní hrdinky..

Jako v bavlnce (2020)

Jsou filmy, ve kterých padá jedno "fuck" za druhým, ale ani ta největší hromada nadávek snímek nezachrání. Tady je to obráceně. Tedy ne, že by se tu nenadávalo, ale počet vašich výkřiků "to je teda ale svině" to prostě nepřebije. Jako v bavlnce prostě umí pořádně vytočit. A právě to je to, co filmaři hledají a o co se pokoušejí. Vyprovokovat diváka k tomu, aby se co nejvíc s dějem sžil ať už přes to hezký - a to se povede fakt málokdy, nebo to ošklivý, hnusný a vytáčející. Tady se to povedlo beze zbytku.

The Cleansing Hour (2019)

Takovýhle vymýtání si nechám líbit. Normálně tenhle žánr nemusím, ale v tomhle případě hodně silný tři hvězdy. Dokonce i ten největší "evil" nebyl tak špatnej.

Stín v oblacích (2020)

Feministická řachanda, kterou vážně nemíte brát vážně:). Nízkorozpočťák, do kterýho nacpali jednoho přerostlýho netopýra a Chloë Grace Moretz patří k filmům, který mám rád, ale tohle bylo tak vyduněný, že jsem musel nejednou koulet očima. Každopádně za tu Kate Bush na konci si to ty tři hvězdy zaslouží..