Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
MartinkaCZ
Martina Bydelská
Náchod, Královéhradecký kraj, Česko
Milovník kvalitních hororů.
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Horor
Akční
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Světová válka Z
(2013)
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
Ďábel nosí Pradu
(2006)
Millerovi na tripu
(2013)
Deník Bridget Jonesové
(2001)
Zkus mě rozesmát
(2011)
Fair Play
(2014)
Gladiátor
(2000)
Nedotknutelní
(2011)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
revols
Časové pásmo bylo změněno