• Krátkometrážní

Vyměřený čas (2011)

Velmi originální a zajímavá myšlenka, dobře zpracovaná. Stále se něco děje, takže se divák nenudí. Současně ho to nutí zamyslet se také nad vážnějšími tématy, takže má i morální přínos podaný nenásilnou formou.

Purpurový vrch (2015)

Tolik jsem se na tenhle film těšila a byla jsem nakonec tak zklamaná. Čekala jsem napětí, mysteriózní kouzlo, že nebudu moct ani dýchat. Chtěla jsem se bát. A nic. Místo toho těžko uvěřitelná červená knihovna na začátku, pak samé bodání nožem, sekání sekáčkem. Hlavní hrdinka absolutně bez šťávy. Vizuálně zajímavé, ale místy až přeplácané.

Zloděj životů (2004)

Ačkoli začátek je poměrně zajímavý, zbytek filmu postupně pokulhává. Největším nedostatkem je vlastní pachatel, který je jasný velmi brzy. Pak už žádné překvapení bohužel nepřijde. Až na pro mě zcela nepochopitelné a těžko uvěřitelné citové vzplanutí hlavní hrdinky ke svědkovi v podání Ethana Hawka, který je neskutečně slizký a svým chováním odpudivý. Navíc se chová velmi podivně už od začátku a nikdo to nevidí.

Noční směna (2014) (seriál)

Kdo pracuje ve zdravotnictví, musí z tohohle zvracet, nebo pukne smíchy. Ostatně jako ze všech obdobných seriálů.

Intimita (2001) odpad!

To nemůžete myslet vážně. Vždyť se jedná o obyčejné porno. Tohle že je kinematografie? Přitom zmíněné scény jsou absolutně zbytečné a bez nich by to skutečně nebyl špatný film.

Reportér (2012)

Co tímhle chtěl autor říct?Že je celý svět jedna velká žumpa plná přetvářky a naopak ti zdánlivě špatní mají opravdové nitro (viz hlavní postavy)?Přirozenost a opravdovost spočívá v brutalitě? Vždyť všechny postavy jsou nějakým způsobem narušené, ujeté, mají masochistické nebo sadistické sklony. Takové osobnosti jistě existují, ale v takovéhle koncentraci?Jestli skutečně autor všechny znal, tak muselo být jeho okolí neuvěřitelná skvadra úchyláků . Celý film je divný mišmaš žánrů, ale vizuální stránka je dobrá. Na obraz se hezky dívá, ale zvuk by bylo možná lepší vypnout a některé scény úplně vynechat.