• Krátkometrážní

Gejša (2005)

Já tenhle film hodnotím velmi pozitivně. Děj sice plyne pozvolna, ale rozhodně jsem se nenudila, protože je na co se dívat. Bohatá výprava, exteriéry, krásné záběry, jímavá hudba. Co více si přát?

Navždy mladý (1992)

Závěr se mi příliš nelíbí, na můj vkus je moc romantický, ale jinak je to milý film. Základní myšlenka mi připadá originální a atmosféra filmu je příjemná. Pro mě příjemné překvapení.

Vetřelci (1986)

Spolu s Terminátorem nejlepší scifi/akční film všech dob. Zdařilejší než první Vetřelec, který je ale také výborný. Technická stránka je dokonalá. Nechápu, jak se v té době podařilo takhle realisticky natočit tak obtížné scény.

Terminátor (1984)

Nemůžu pochopit, proč má druhý díl vyšší hodnocení než první. Tohle je pro mě kultovní záležitost. Atmosféra filmu je tak děsivá, neustále jste v napětí, ani na chvíli nevydechnete. Vizuální efekty jsou na svou dobu vynikající. Hudba jen podtrhuje celkové vyznění. Nikdy nezapomenu na scénu, kdy terminátor vtrhne na policejní stanici. 100%.

Jsem nesmělý, ale léčím se (1978)

Nevím, asi jsem nezachytila kouzlo tohoto filmu. Prostě mě neoslovil, nebavila jsem se. Naopak mi přišly některé scény až trapné. Ztřeštěným komediím nefandím. Možná to bude ten důvod. 50%.

Smrt jí sluší (1992)

Tenhle film mám ráda. Opravdu jsem se při něm dobře bavila. Jedna z nejzdařilejších amerických komedií. Inteligentní humor, výborný scénář, skvělé efekty. Ústřední trio sem výborně pasuje.

Záblesk ve tmě (1993)

Z mého pohledu lehce podprůměrný film. Základní myšlenka není špatná, ale dala by se jistě zpracovat lépe. Standardní klišé v podobě románku mezi policistou a obětí nudí. Celé je to nemastné, neslané. Závěr slabý.

Král Drozdí brada (1984)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek. Příjemně pochmurná atmosféra, bez přeplácaných kostýmů a dekorací. Příběh jednoduchý, ale uvěřitelný. Také jednou opravdu pohlední oba představitelé, ne jako ty ošklivky v současných pohádkách.

Norbit (2007)

Nevkusná kravina. Je pravda, že maska Rasputii je opravdu podařená, ale to je tak všechno.

Katy Perry - E.T. (2011) (hudební videoklip)

Písničku zbožňuju. Videoklip je úžasně provedený, líčení, masky, prostředí. Má to náboj.