Amazing Spider-Man 2 (2014)

No čekal jsem že to bude horší, ale docela mě to překvapilo.Až na ty Američany.To je prostě pecka, jak lidi stojí za zábradlím, a všichni koukají co se děje, kolem nich kulky a samozřejmě žádné zranění.Potom potlesk a jdeme všichni domů.Hold taková pohádka pro dospělý.

Godzilla (2014)

Poslední dobou vidět dobrý film, který má i nějaký děj je fakticky jako hledat jehlu v kupce sena.Nechápu, proč pořád točí nový verze nových verzí.Děj skoro žádný a jsou ty filmy pořád dokola.U této Godzilly jakbysmet.Tři hvězdy dávám za efekty, ale to je asi vše co tento film mohl nabídnout.Mimo jiné efekty mívá ted každý druhý film.Škoda, čekal sem víc.

Babovřesky (2013) odpad!

Tak uhozenou komedii jsem snad ještě neviděl.Ono popravdě poslední dobou všechny české komedie stojí za prd. Ale toto byl opravdu vrchol uhozenosti, herecké výkony nulové a hlavně jak pan Troška řekl podobné jako slunce seno...A to jako v čem? U slunce sena se člověk aspoň zasměje i když to viděl už tolikrát. Babovřesky bych si znovu nepustil.A ještě trapný příjmení faráře hodné inteligence dětí na prvním stupni základní školy to je opravdu odpad české kinematografie.

24 hodin (2001) (seriál)

Seriál jehož hlavní hrdina Kiefer Sutherland, neboli Jack Bauer coby novodobý MacGyver. Originální nápad seriálu v reálném čase, napínavé zápletky a nečekané zvraty.Když už si divák myslí v půlce dílu že je všechno v pohodě, konec dílu opět přinese nečekaný obrat a když skončí díl, tak si řekne..Sakra zas to skončilo tak napínavě že si musím pustit další díl.Životní role Kiefera Sutherlanda.