Wanted (2008)

Som rad ze ma pre tento film vyhodili z Mydlozony(MZ).Teraz sa ukazuje ze som mal pravdu a ze Timur ma buducnost. PS:Tymto pozdravujem uzivatela z menom Bapi (mydlozone)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Vyborne od uvodnich titulkov az po zaver.Po slusnom Ironmanovi je tu este pre mna lepsi Hulk.A konecne doslo aj na Hulk Smash,ktory chybal v predoslom Angovom filme(ktory nie je horsi).Som zvedavi ako sa bude vyvijat druhy diel a hlavne jeho zaporaci(Stern,chameleon,.....atd). Ps:Dufam ze sa Stan Lee nezmenil po tej limce.

Street Kings (2008)

Doteraz najlepsia rola Keanu Reevesa a tiez asi aj najlepsie zahrana.Odporucam vsetkym ktory maju radi poriadny thriller s vybornou atmosferou.

Iron Man (2008)

Takze povodne som chcel davat 4,ale ked vidim ake nizke znamky su tu nasadene davam 5.Vzdy je to lepsia adaptacia komiksu ako Spiderman a to uz nehovorim o kravine Daredevil.

Čistá práce (2008)

Po dlhsej dobe konecne dobry film z Jasonom Stathamom.

Mezi nepřáteli (2007)

Chcel som dat povodne 4,ale po precitani komentarov davam 5. Plny suhlas z kolegom Pshimim.A ozaj Amici este doteraz nenatocili poriadny film o tom ake boli hovada vo Vietnam,ale to by bol dalsi gore horor.

Monstrum (2008)

Nie je to sice Rec. ale ma to atmosferu.