Poslední Mohykán (1992)

Emocionalni bomba se skvelou muzikou v nadhernych sceneriich. Spolu s Tancem s vlky jednoznacne nejlepsi film s Indianskou tematikou nechavajici vsechny westerny daleko za sebou. Kez bych mohl dat 6.

Mluv s ní (2002)

Nádherný film za 5* a to jsem kvůli Priscille na MGM zmeškal prvních 20 minut a na nějaké umění jsem rozhodně neměl náladu. Ale prostě jeden z filmů který mě úplně vcucnul a nepustil až do závěrečných titulků.

Občan pes (2004)

Pekny film, srsici hlavne v prvnich dvou tretinach originalnimi, ulitlymi napady. Ke konci ale uz ztraci trochu dech. Dal bych za 3, ale za ten Bangkok je jeste jedna navic.

Vesničko má středisková (1985)

-Zabili Bradleyho -Nebojte, na funkci to nebude mit vliv. To jako na funkci rostlinare? No na tu uz vubec ne -Kavu, caj, whisky, vino? uohlik -A on jen v Beroune rekne: "Beroun" No a kdyz je nekdo jedinej kdo muze, tak proste musi

Ong-Bak 2 (2005)

Film jsem videl v Laoske vesnici, kam draty jeste nedorazily a naftovy generator u hospody nejbohatsiho vesnicana zivil elektrinou jedinou Tv, na ktere bezel zrovna Tom yum goong. Kolem se slezla cela dedina a atmosfera byla jak na fotbale. Film jsem tudiz videl pouze v originalnim zneni, ale nemyslim, ze by to zas moc vadilo. Dej je roztomile priblbly, akcni sceny vyborne, hlavne to ale byl zazitek tezko srovnatelny s jakymkoliv jinym. Kam se hrabou thajska a malajska kina :)

Deník princezny (2001)

To jsem se zas jednou nedobrovolně podíval na pěknou kravinu, tupé nudné repliky a sladkobolně stupidní děj. Jediné proč na to lze kouknout je pěkná herečka v hl. roli, takže za 1.

Skrytá identita (2006)

Tak to je nářez, celý rok se těším, že se v kinech objeví FILM a konečně je tu. Děj, zvraty, herci, scénář nic nemá chybu, zkrátka 2 a půl hodiny koukání s otevřenou pusou. Jinak rozhovor DiCapria s Nicholsonem, když se hledá krysa, si budu ještě dlouho pamatovat.

V červenci (2000)

Pro ty, co rádi cestují a stopují. A pro ty ostatní vlastně taky.