Vlk z Wall Street (2013)

BRAVO, BRAVO, BRAVO vstávam a tlieskam..Prvé bravó patrí Leonardovi DiCapriovi. Pre mňa je to najlepší herec dnešných čias BRAVO Druhé bravó patrí pánovi režisérovi Scorsesemu. Čakám kedy ma ďaľším filmom už sklame a on stále nie a nie BRAVO Tretie Bravo patrí ostatku teamu, za to, že mi naservírovali najkratšie tri hodiny v kinoséle, aké som kedy zažil. Ďakujem

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Ben Stiller vyzrel. Mám rád filmy, pri ktorých zabudnem na bežné starosti všedného života. Mám rád filmy, pri ktorých, držím palce hlavnému hrdinovi tak, akoby som mal 15 rokov. Mám rád filmy, ktorá zanechajú vo mne pocit ešte dlho potom, čo odchádzam z kina. Ďakujem Ben Stillerovi, že takýto film urobil. S Walterom Mittym sa ľahko stotožníte a najlepšie je to, že počas míňajúcich sa minút vo filme mu závidíte čoraz viac jeho rozhodnutia a riešenia. Walter Mitty je rojko, romantik, hrdina v svojich predstavách a sám. no počas dvoch hodín sa všetko mení a mení a.... Vrelo odporúčam vyzretým divákom

Já, Frankenstein (2014)

Frankenstein - vydedenec, samotár, muž bez duše. Je zvláštne vidieť Aerona Eckharta v takejto úlohe. Nejde o to, že mu vyslovene nesedí, ale očakávam viac od tohto herca. Neviem sa zbaviť pocitu, že mu to úplne neverím a nemám pocit, že utiahne takýto film. Je proste pre mňa občas nezaujímavý v úlohe akčného hrdinu. Film, zápletka aj herecké obsadenie je jednoducho jednohubka. Zoberiem, ochutnám, zabúdam... Slabší priemer, kde som mal občas pocit, že chcem miestami pretáčať dopredu dej.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Spiderman 2 - bál som sa, ako to dopadne a možno práve preto som príjemne prekvapený ( jednotka ma vyslovene sklamala). Dávam palec hore a 100%. Spiderman sa mestom húpe s doteraz nevidenými detailami. Občas som mal pocit, že sám letím medzi panelákmi a naozaj je doraz daný na detail, ako napríklad odrazenie sa nohou o auto pri prelete nad ulicou atd. Grafická stránka filmu na jednotku. Príbeh je komiksový a nehrá sa na nič, čo nieje, a to hlavne ide. Komiks a zase iba komiks Love story vo filme je pre nežné pohlavie pohladením a neprejedol som sa ho ani ja.MOJÍM VEĽKÝM PREKVAPENÍM TOHTO ROKU. Určite si Spidermana zopakujem na veľkom plátne ešte raz.