• Romantický
  • Fantasy

Hakgyo 2013 (2012) (seriál)

Lee Jong Suk a Kim Woo Bin jako dva teplý bratři. Učitelka co se přehnaně zastává studentů, ať už jsou slušný nebo totální grázlové. Krytí v záškoláctví šikana nebo krádež? Nic se neděje. Napiš list, že toho lituješ a všechno dobrý. Nepřijdeš do školy? V pohodě, přijď se ukázat odpoledne na poslední hodinu. No kdo by na takovou školu nechtěl chodit? Tenhle seriál se prostě bere až moc vážně, přitom děj jako celek je furt o tom samém.

Girlboss (2017) (seriál)

Líbí se mi zápletka o internetovém prodeji, ale to ostatní okolo mě už tolik nebere. Doufám, že se seriál bude věnovat více oblečení, než vztahům.

Naesarang ssagaji (2003)

Je to typický příběh, který už jsme několikrát viděli a přesto na poměry Korejských filmů je to jeden z těch lepších. Přiznejme si, že filmy Korejcům moc nejdou, tak jako seriály. Romantická komedie u které se zasmějete a nemusíte u toho moc přemýšlet. Atmosféra si drží svou veselou náladu po celou dobu a nespadá do vážných situací a za to jsem ráda.

Ossakhan yeonae (2011)

Pokud to budu brát jako romantický film o trošku divné holce, tak je to v pohodě, ale pokud to budu brát jako nadpřirozený příběh, tak je to hodně slabé. Duchové zde vypadají jako Samara, ale to je tak vše co je na nich zajímavé.

Joogoonui taeyang (2013) (seriál)

Příběh je pěkný a zajímavě zpracován. Hlavní i vedlejší postavy se do svých rolí hodí a všichni hrají uvěřitelně (reálně). Seo In Guk je roztomilý jako vždy. Já jeho hraní prostě miluju. I když nen hlavní postavou, tak jeho role je nejlepší. Hlavní dvojice je taky zajímavá a zábavná, i když vzhledově nejsou nic moc ...

Tikkeulmoa romaenseu (2011)

Na J.K. celkem reálné, ale nudné. Zápletka je zajímavá, ale zpracovaná mohla být lépe a hlavně zábavněji, když je to považováno za komedii. Herci jsou sympatičtí a hrají snesitelně.

Doremipasollasido (2007)

Mlaďoučký Jang Geun Seok byl už tehdy velmi nadaný herec. I když začátek je rychlý, tak celkový děj je poskládaný nepřirozeně a stane se zde tolik trapných zvratů, že by se jimi dala zaplnit i celá telenovela. Čeho je moc, toho je prostě příliš. I když se mi prvně líbil postoj druhého lídra, tak i to mi pak začalo vadit.

Labyrint: Útěk (2014)

Taková slabší Divergence v čele s Dylanem O'Brienem. Neurazí ani nenadchne.

Tajemná zahrada (2010) (seriál)

Od průměrného začátku až k nadprůměrnému konci. První díly mě moc nebrali, ale díl od dílu mě bavil víc a víc, až jsem si seriál zamilovala a je mi líto, že skončil. Výměna těl (duší) a kaskadérské prostředí dělá seriál originálním nicméně ty první díly mě moc nebraly. Bin Hyeon i Ji-won Ha jsou sympatičtí a chemie mezi nimi je úžasná. Příběh a děj šlape skvěle, jen občas zbytečně moc mluví, ale zase lepší než citové vydírání, které Korejci předvádí v jiných seriálech. Asi i proto se mi nejvíce líbili díly se ztrátou paměti, kde to pojali výjimečně vtipně. Dala bych i 5*, ale kvůli pomalému začátku by to nebylo spravedlivé. Jinak škoda že jsme se nikdy nedozvěděli co je to za návrháře (značku), která vyrábí ty suprové teplákovky :-D.

Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)

Čekala jsem na špičkový děj, ale dostala jsem jen průměr. Nejzajímavější postavou je zde smrťák, který mimochodem hraje fakt pěkně. Škoda, že hlavní dějová linka nepatří jemu a Sunny. Goblin a Ji Eun měli sice chemii mezi sebou, ale jejich příběh není tak zajímavý. Spoustu věcí zde nedávalo smysl, ale co už. Hlavně konec seriálu. SPOILER To jako všichni umřou a jediný Goblin zůstane nesmrtelný i když umřel a ožil, tak zase nemá jak umřít? Snad to dává smysl :D. Alespoň tohle mohli tvůrci nějak domyslet.