• Romantický
  • Fantasy

Peiji teoneo (2016) (seriál)

Děj je dokonale vymyšlený a herci své role zahráli na jedničku. Navíc je zde Kim So Hyun a ta mě prostě baví!

Milenec z vesmíru (2013) (seriál)

Po dvou rokách odkládání konečně shlédnuto a lituji, že jsem se k tomu nedostala dřív. Nasmála jsem se i naplakala dost. Skvělé postavy i obsazení. Ovšem byli i chvilky kdy jsem se nudila, ale těch nebylo tolik. Musím pochválit i sountrack (You Are My Destiny). Skvěle zapadá do děje seriálu, protože tihle dva si byli opravdu osudem daní. Potěšilo i připomenutí seriálu Dream High, kde se objevila Suzy jako Go He Mi. 4,5*

Crash Pad (2017)

3,5* pobavilo, ale nenadchlo. Příběh celkově nic moc, i když zápletka byla hodně nadějná. Herecké výkony super, ale málo Niny Dobrev.

Sangsanggoyangi (2015) (seriál)

Moje máma mi vyhodila ven 2 kočky. Jedna už se ztratila :/ Moc mi chybí. Chtěla bych vědět jak se teď má? Vzal si jí někdo jinej? Umřela venku? Doufám, že se o ní stará nějakej hodněj človíček.

Dangsini jamdeun (2017) (seriál)

Děj je boží. Postavy jsou hodně zajímavé. Lee Jong Suk a Suzy se k sobě hodí. Líbí se mi představa toho jak musel Lee Min Ho žárlit :D. Bavila jsem se a o to jde.

Mai onri leobeusong (2017) (seriál)

Perfektní! Chtělo by to pokračování. Výborně zpracované postavy a děj po komediální stránce na jedničku. Chemie mezi hlavnímy charakteryzde funguje přorpzeně. Nemám seriálu co vytknout, byl vtipný a svižný.

Atypický (2017) (seriál)

Po dlouhé době něco se zajímavým a zábavným dějem.

Blood Drive (2017) (seriál)

Tak tohle byla šílená jízda. Seriál dokázal překvapit, i když víš, že nic nevíš. Být či nebýt?

Soosanghan geunyeo (2014)

Je to velice příjemná komedie. Musím říct, že hlavní hrdinka (mladá) zahrála starou na jedničku. Jediné co se mi nelíbilo byli písně.