• Romantický
  • Fantasy

Goong (2006) (seriál)

Příběh sice zajímavý, ale hrozně zdlouhavý.

Vzhůru ke hvězdám (2017) (seriál)

Hodnocení po první sérii. Nevím jestli budu pokračovat.

Vlak do Pusanu (2016)

Juchů! Busan přežije i super rychlý zombie!

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Sice to má silný závěr, ale jednotlivé příběhy až na pár nejsou tak zajímavé.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Zvířata a svět v kufru jsou zajímavý. Propojení kouzelnického a mudlovského světa funguje zajímavě a pekař tomu dodal vzájemnou přátelskou atmosféru. Herecké obsazení je nezajímavé a poslední třetina filmu mě nudila.

Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)

Taková Korejská Xena. Líbí se jak je to zpracované ve stylu akční hry. Líbí se mi, že zločinec týrá své nevěsty a hlavní hrdinka je musí zachránit za pomocí své síly a svých dvou nápadníků. Líbí se mi jak dětinsky hl. hrdina miluje svojí silnou Do Bong Soon a i to jak se do ní zamiluje. Prostě průběh dějové linky a to jak akční, komediální, tak i romantické. Sem tam je tu nějaké to klišé, ale kde není? Mimochodem hlavní hrdina je tady strašně roztomilej a stylovej.

Mej žen jü (2016)

Jeto dost ujetý, ale zároveň originální a zároveň je tady něco co mi připadalo víc reálné, než v jiných příbězích, kde se vyskytují mořské panny. Je to jejich chůze. Je vtipná a zároveň mi připadá víc reálná, než aby jim narostly nohy :D .

49il (2011) (seriál)

Originální zápletka a talentované obsazení dělá seriál zábavným. Jednotlivé scény jsou zajímavé. V podstatě nemám seriálu co vytknout, ale když to porovnám s jinými K. seriály, tak mi tady něco chybí. Asi to bude ten K. humor. Nicméně nemohu říct, že bych se nudila nebo, že děj je nudný, protože mě seriál opravdu bavil a proto dávám slabších 5* (90%).

Kráska a zvíře (2017)

Po vizuální stránce je to krásně barevné a po dějové stránce to má své kouzlo klasických pohádek. Jediný co mě tam štvalo bylo to neustálé zpívání.