K4sum1

1 2 3 následující >>
    • 20.12.2017  21:40

Skvělá komedie a pro mě scéna s Vagicleanem legendární :D

• 7.11.2017  13:50
    Ošklivka Betty (TV seriál) (2000)

Hodnocení hodno Čecháčků, kteří jsou proti telenovelám ač pochybuji, že je někdy viděli do konce. Zrovna Ošklivka Betty je co se týče telenovel naprostý unikát. Nenajdete zde totiž nic jako špinavé intriky, vraždy, lživé těhotenství, padání ze schodů, mylné zjištění, že ústřední dvojice jsou sourozenci atp. Jde o velmi humorný seriál a ačkoliv pochybuji, že by se kdy vlivný podnikatel mohl skutečně zamilovat do tak ošklivé asistentky, svým způsobem je to nádherná věc, od které můžete uniknout z reality. Hlavní protagonista je takový nervák, že se opravdu leknete, když začne mlátit do stolu, řvát a z nervů mačkat svůj protistresový míček. Hlavní představitelka je zase tak roztomile naivní a zamilovaná, až se musíte stupidně culit, jako náctileté školačky. Nemluvě o mém oblíbeném, přitepleném návrháři a zbytečně ochranářském tatínkovi ala "ďábel nikdy nespí!". Hlavní bod telenovely přichází v momentě, kdy Betty zjistí, jak to doopravdy s "láskou" jejího šéfa bylo a bravůrně jim to naservíruje na zlatém podnosu i s maličkým podrazem, následující dalších 50 epizod, kdy se mění v krásku a cholerický avšak skutečně zamilovaný Armando trpí tím, že spadl do vlastní pasti. Něco, co v české verzi chybělo a co je tak úžasným skvostem této telenovely. Dává to totiž aspoň malý smysl tomu, proč se do ní vlastně zamiloval. Jen je škoda, že zrovna Ošklivka Betty se dá tak špatně sehnat, jedině v hrozné kvalitě na youtube, nebo uložto a ještě k tomu s chybějícími díly. I tak nemohu jinak, než alespoň 4*.

• 13.5.2016  20:53
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Bez komentáře nejlepší sitcom všech dob. Ty dnešní rádoby vtipný seriály mu nesahají ani po kotníky. Viděno snad 50x a prostě mě to pořád baví a rozesmívá. PS: Phoebe je nejlepší! :)

1 2 3 následující >>