Netoge no jome wa onnanoko dža nai to omotta? (2016) (seriál)

Ako to totálne ničí. Bolo mi trápne za všetky postavy dokopy a zasmial som sa max 2 krát za epizódu. Škoda, potenciál to určite malo. Drop po dvoch častiach.

Sakamoto desu ga? (2016) (seriál)

Konečne niečo osviežujúce, nábeh na najlepšiu vec sezóny.

Ani Tore! EX (2015) (seriál)

Tak koho už toto nedokope k cvičeniu...

Bikini Warriors (2015) (seriál)

Keď konečne vyjde niečo čo skvele paroduje RPGčka tak sa to stretne s nepochopením, ale také "Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?" sa páči? Bikini warriors je určite zábavnejšie, a tých 5 min z neho robí aj omnoho záživnejšie dielko. 3*+

Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken - 2 Sure-me (2015) (série)

Zaujímavé je že nad väčšinou z toho som už rozmýšľal, ako môj život ovplyvní pozeranie anime. Nie že by som bol ako Hajime (chlap) ale to všetko anime čo mi prešlo rukami na mne nechalo hlbokú jazvu v duši a určite sa to premietne keď budem starší... Uvidíme.. Hádam dovtedy vyjde aj tretia séria :3

Dungeon ni deai o motomeru no wa mačigatteiru no daró ka? (2015) (seriál)

Obstojný SAO konkurent? Určite, len či sa to vôbec dá vziať ako kompliment. Tož, Kirito má aspoň väčšie gule. Bell je slabá postava, stále "musím byť silnejší" a nič iné.... Hestia, podradný člen rodu Oppai-Loli, nie prvá, nie posledná, a nedajbože ani zaujímavá, napísaná presne na "obľúbenú postavu". Blondínka bola fajn. RPG mám rád, ale bez zbytočných drístov a ešte zbytočnejších postáv. 2*

Etotama: Eto tamašii (2015) (seriál)

Zaujímavý počin, cez prvotnú roztomilosť a zaujímavosť sa však dostaneme k bežným klišé a "nevzdám sa" . Premeny na "tan" verzie sú však veľmi zlaté.

Kantai Collection: KanColle (2015) (seriál)

Škoda. Začiatok bol slabší ale potom ma to celkom začalo baviť, hlavne moje lolitky z group 6. Príbeh nič moc ale tých pár častí kde sa nič nedeje bolo výborných, dokonca som sa tešil na každú ďalšiu časť. Ale koniec to celé pokazil, klasika v anime. Ďalšiu sériu by som ale určite uvítal, Hibiki, Shimakaze a Poooooi! mi bude chýbať.

Monster musume no iru ničidžó (2015) (seriál)

Ale vážne, kto by chceš "ošukať" kobylu, pavúka alebo vtáka? Totálne mimo mňa. Hodnotenie radšej nechám na nádejných zoofilov.