Boku no Pico (2006) odpad!

Obľúbené anime všetkých trollov na internete. Ak sa vás niekto nabudúce spýta na nejaké anime, povedzte Boku no pico! Chudákovi potom zmrzne úsmev na tvári :) Najhoršie je že neznalec bude chvíľu považovať Pica za nejakú loli... a to už je potom gól :P Zíza si za popis zaslúži potlesk ;)

Poslední výkřik (2012) odpad!

Posledný výkrik teraz dostáva nový význam :D

Netoge no jome wa onnanoko dža nai to omotta? (2016) (seriál)

Ako to totálne ničí. Bolo mi trápne za všetky postavy dokopy a zasmial som sa max 2 krát za epizódu. Škoda, potenciál to určite malo. Drop po dvoch častiach.

LoliRock (2014) (seriál)

Čudujem.sa že v čiernom Francúzsku vôbec mohli dať do názvu loli.... Inak nič svetoborné

Monster musume no iru ničidžó (2015) (seriál)

Ale vážne, kto by chceš "ošukať" kobylu, pavúka alebo vtáka? Totálne mimo mňa. Hodnotenie radšej nechám na nádejných zoofilov.

Bikini Warriors (2015) (seriál)

Keď konečne vyjde niečo čo skvele paroduje RPGčka tak sa to stretne s nepochopením, ale také "Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?" sa páči? Bikini warriors je určite zábavnejšie, a tých 5 min z neho robí aj omnoho záživnejšie dielko. 3*+

The Idolm@ster: Cinderella Girls (2015) (seriál)

Ak by som mal 12 a mal iné pohlavie, možno by sa to dalo pozerať. Takto je to však pre mňa strašná nuda. Drop po 4 častiach.

Sidonia no kiši (2014) (seriál)

Na začiatku som sa nadchýnal aká úžasná animácia mecha bitky, ale keď prišlo na animáciu postáv tak sa na to nedá pozerať... škoda, vyzerá to na celkom fajn príbeh