Na Hromnice o den více (1993)

Vynikající filmek! Zábavný a plný milého humoru, navíc romantiky je tam "tak akorát" na to, aby měl člověk po shlédnutí super pocit a přitom neblil z přeslazené limonády. Bez váhání pět hvězd!

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Absolutní pecka! První díl mě překvapil prvkem dokumentárního stylu, ale rychle jsem si zvykla a vlastně mě baví oční komunikace herců s divákem. Seriál doslova srší vtipem, některé scény jsem si musela přetáčet znovu (Luke suverénně procházející skleněnými dveřmi, ..) a pár záchvatů smíchu jsem dokonce nezvládla vsedě a musela vstanout a opřít se o rotoped (Mitchell snažící se zabít holuba, ..). Každý den se na tu partičku těším a zatím mě nezklamal jediný díl. Jeden z TOP seriálů současné doby, doporučuju všem, co se rádi smíchy lámou v pase!!

Lesní duch (2013)

Musím přiznat, že se mi zprvu na Evil Dead do kina nechtělo.. Moc jsem od toho neočekávala, vesměs jsem se dopředu připravovala na pořádnou nudu a trapnost a ve finále jsem vlastně šla jen kvůli nostalgii. Navzdory tomu, nebo možná právě proto, se mi ale film líbil. Má super depkoidní atmosféru, je tam spousta krve a jiných tělních tekutin, zohyzdněných částí těla a faktor hnusu na stupnici 1 až 10 atakuje nejvyšší příčku.

Šťastný Nový rok (2011) odpad!

Uffff! Hooodně špatný pokus o americkou verzi Love Actually - tohle jsem nerozdýchala. Jeden z nejhorších filmů, co jsem za svůj život viděla!! A to je co říct, vzhledem k tomu, že se považuji za průměrného komerčňáka!

Láska nebeská (2003)

Tenhle film je prostě srdcovka. Úžasné herecké obsazení, kouzelná atmosféra vánočního Londýna, člověk s postavami soucítí, směje se s nimi, stydí se s nimi, smutní s nimi.. Tenhle filmek je nejen romantický a vtipný, což by se u romantické komedie mohlo čekat, ale také neskutečně milý. Můj rekord - shlédnutí 3x za jeden víkend. A přiznejme si, která slečna by nechtěla mít svatbu jako z "Love Actually"??? Šest hvězd z pěti!

Tráva (2005) (seriál) odpad!

Totálně mi uniká, co na tomhle seriálu všichni vidí. A úplně nejvíc nechápu to šílenství kolem Nancy. Ok, beru, seriál si nebere servítky a je dosti liberální, ale WTF??? V hlavní roli líná americká pipka, která nepracuje, celý den absolutně nic nedělá a přesto má služku, takže ani nevaří, nepere a neuklízí ten svůj obrovský barák, který má jen díky svému zesnulému manželovi!! A když už "nic nedělá" kdekoli jinde ve městě s brčkem v hubce, tak chodí "nic nedělat" k příživnické černošské rodině, která btw krom dealingu drog pochopitelně taky nic nedělá (předpokládám, že Amíci jim makají na sociální dávky).. Nemohu si pomoct, ale už při sledování prvního dílu mi myslí proletěla myšlenka na hlavní představitelku GG - Lorelai Gilmore. Těžký život single mum.. Ale když už nic jiného, Lorelai byla aspoň krásná, pozitivní, sympatická ženská, která si od nikoho nikdy nic nevzala zadarmo, vybudovala si barák i hotel sama od píky a dokázala se postarat sama o sebe, kdežto Nancy reprezentuje přesně to, co nesnáším - ženskou v domácnosti bez práce, neschopnou slevit ze svého životního standardu, neschopnou se bez služky postarat o vlastní barák, neschopnou najít si normální práci a třeba k ní dealovat trávu jen tak, pro větší blahobyt. Musím přiznat, že víc než 1. sérku a jeden díl sérky druhé jsem psychicky nezvládla. Jediné pozitivum na celém Weeds je úžasná Celia.