Ulice (2005) (seriál) odpad!

Ulice = pohlavní nemoc. Všem pravidelným divákům tohoto seriálu doporučuji navštívit Psychiatrickou Léčebnu Petrohrad, P.o. Tel:. 415 236 111.

Živí mrtví - Jednoho dne už nebudete (2016) (epizoda)

Prostě absolutně topový... když si vezmete, že vaši nejoblíbenější postavu rozseká týpek na cucky a k tomu se u toho vysměje všem a vy ho ještě obdivujete co to neudělal :D Negan je prostě master

Zamilovaný profesor (1996)

Říkejte si co chcete, ale já mám Eddieho rád a královsky jsem se bavil.

Wind River (2017)

Musím se přiznat, že jsem od filmu vůbec nic nečekal ani jsem o něm nevěděl. Dočkal jsem se milého překvapení a podle mě se jedná o film roku 2017. Atmosféra, napětí, herci... hodně čistých 5*.

8 MM (1999)

Cage + Phoenix = 5/5

Batman navždy (1995)

Pokud někdo je fanoušek Jima Carreyho, tak mu to může stačit, ale jinak Kilmer, Tommy Lee Jones a ostatní jsou šedý myši. Kdybych to měl hodnotit jako komedii Jima Carreyho, tak dávám 4 a klidně i 5, když nekoukám na chyby a sleduju jenom humorný scény, ale jelikož je to film o Batmanovi, tak je to 50/50 takže 2,5/5. Ale oproti Batmanovi a Robinovi je to neporovnatelný. Ale nevím proč, mám radši tohle než první 2 filmy batmana od Burtona.

Argo (2012)

Dobrej film 4/5 bohužel neni to nic dechberoucího, myslím si, že filmy typu Dark knight rises, Atlas mraků nebo Django by měly vyhrávat Oscary a né tohle.

Takoví normální zabijáci (1994)

Měl to zrežírovat Tarantino, takhle mi to spíš připomínalo The Doors než Gaunery, Pulp Fiction. Hrozně zmatenej a přeplácanej film.

Klíč (2005)

Děsivý, nepředvídatelný, napínavý *****