• Sportovní

Už je tady zas (2015)

Najväčšia filmová haluz akú som kedy videl.Aj keď musím uznať,že námet to bol dobrý,vzhľadom na terajšiu situáciu v Európe.Miestami ma film nútil rozmýšlať,aké by to naozaj bolo,keby bol Hitler v terajšom Nemecku.Naozaj len miestami,inak mi to prišlo hlúpe a nevtipné.Asi mám až moc rád historické fakty a asi som videl až moc filmov o WW II.

Očima fotografky (2015)

Priznám sa,že hrané dokumenty moc v obľube nemám,no v tomto prípade sa tie hrané scénky výborne dopĺňajú s rozprávaním Zuzany Mináčovej.A dokonca posledná hraná pasáž mi vyrazila dych.Neskutočne silný životný príbeh... EDIT: Po tomto dokumente som si pozrel aj film Všetci moji blízky,kedže v dokumente sú úryvky z filmu...A čo som videl,to mi hlava nebere.Zuzana Mináčová v dokumente vraví,že Abrhám a Šafránková hrali jej rodičov,pritom oni hrali rodičov toho chlapca.Vo filme posadia chlapca do "Wintonovho" vlaku,zatiaľ čo v dokumente skončia obidvaja v Osvienčime a mnoho mnoho ďalších nezrovnalostí...Absolútne som to nepobral!

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Kolotočársky pózer a Piešťanský neger ,tak ty neprezlečeš sveter???Falošný človek ktorí vodu káže,víno pije.Celý tvoj charakter je krásne vykreslený v 2,5 minútach(od 38. minúty tejto časozbernej sračky).Ty aj keby si mal všetky prachy sveta,furt budeš mať málo!A šaman sa od teba neučil,ale ty by si sa mal od neho veľa priučiť!!!

Kodaň (2014)

A luskol ju toten uchoľak nakonec,abo co???

Proti přírodě (2014)

V skratke: Jeden chlapík s depresiami v jednom kuse naťahuje pišoláka.Vznikol z toho 20 minútový záchvat smiechu v kine...Scénky You´ll never walk alone a Forever young sadli perfektne.

Divočina (2014)

Obrovské sklamanie.To more flashback-ov pôsobí mimoriadne rušivo.Čakal som divočinu,no dostal som kopec depresívnych nálad a pár pekných obrázkov prírody.Aspoň že soundtrack sa vydaril.

Pouť (2010)

,,ASI TI MŮJ ŽIVOT PŘIJDE OBYČEJNÝ,ALE JÁ SI HO VYBRAL.“.... ,,ŽIVOT SI NEVYBÍRÁŠ,TEN ŽIJEŠ!!!"Pre mňa absolútne najsilnejší filmový zážitok!Hneď mám chuť zobrať batoh a ísť do Santiago de Compostela.Snáď sa mi to raz podarí... ...a podarilo 5/22

Medvědi (2014)

Krásne obrázky,ale toto všetko sme už videli! A keď sa k tomu ešte pridá ten otravný komentár,výsledok je priemerný.

Top Gear: Patagonský speciál (2014) (pořad)

Obrovské sklamanie!Prvú chybu spravili producenti,výberom zlých áut(namiesto na V8-kách mali ísť na pickupoch).Druhá chyba bola,že chlapi to doslova hrajú podľa scenára.Chýba tomu prirodzenosť,spontánnosť a teda aj humor.Otázkou teda je,či to bolo kvôli nedostatku natočeného materiálu alebo je chyba niekde inde.