• Krátkometrážní

Dům v růžích (2002) (seriál)

1. díl - Zvládnout natočit 90 minut jenom o historii Domu v Růžích, tak, že se divák ani jednou nenudí, to je skutečn mistrovství....90 % 2. díl - Podle mě nejslabší část. Zabíjejí to hlavně ty digitální duchové, jinak se mi o tohle moc líbilo...75 % 3. díl - Po slabší druhé části, přichází na řadu asi nejlepčí díl. Lepší vyvrcholení jsem si ani nemohl přát.....95 % Celkový dojem - 90 %

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Kam se hrabou americké kriminálky. Ikdyž ty novější série začínají trochu upadat. 7,5/10

To (1990) (TV film)

To je až neuvěřitelný, jak se dá zprasit tak geniální kniha. Vypnul jsem tu hrůzu asi po hodině a už to je dost úctyhodný výkon. Povedlo se tak možná prvních 20 minut (za to ten jeden bodík), jenže to nemá šanci udělat z 3 a půl hodinového filmu, film dobrý. Jak už jsem říkal začátek byl docela povedený ( až na CZ dabing, ten je hrůzostrašnější než jediný dobrý herec filmu Tim Curry), ale jak film nabýval na délce mé nadšení opadávalo, jak se říká, rychlostí blesku. Herci byli fakt příšerní a to je ještě dost slabé slovo. Dětští představitelé několikanásobně převišovali své dospělé nástupce, ale to nic nemění na faktu, že se ke svým rolím vůbec nehodili (možná až na Bena). Film rozhodně neomlouvá ani to, že nejspíš neměl moc vysoký rozpočet. I s málem se přece dají dělat zázraky, což zde rozhodně neplati. Rozhodně doporučuju se na tenhle film nedívat. Raději si přečtěte knihu, protože film by vám představu o ní dost pokazil. 2/10

Temné stíny (2012)

Výborné kostýmy i mejkap a hudba Dannyho Elfmana je opět excelentní. To je asi všechno co se dá na tomhle filmu chválit. Jinak je to jednoznačně Burtonův nejhorší film. Místami to připomínalo "teen" komedie nebo parodie typu Scary movie (hlavně ta blicí scéna). Je to asi poprvé, co jsem se u Timova filmu těšil až skončí (ne že bych jich viděl nějak moc). 4,5/10