Kráska a zvíře (2014)

mám pocit že z filmu vystřihly celou tu část, kdy se seznamovali??

Americký sniper (2014)

Chudák ženská několik let žije s válkou zmagořeným chlapem a když se srovná zastřelí jí ho... strašný. Film ujde, ale duch USA je tam furt, joho jsem vlastenec jdu bránit Ameriku, protože Amerika zachraňuje svět... vím, že za to film nemohl, že oni jsou pošahaný, ale prostě mi to kazí dojem, na druhou starnu oceňuji ukázku zastřelení toho malého teroristy (né to nejsou děti jsou to malý vrazi)... možná silný příběh, ale já se zkrátka nudila, zápletka je vlastně až po poslední scéně, kdy ho zastřelí jinej pošahanej vlastenec...

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Tyhle dva herce bych si představovala v něčem charakternějším... kdo je lump a kdo spasitel bylo jasné od začátku, zbytečná dobrosrdečná scéna o kopání studní a těžkém životu domorodců. Hm..

Cesta naděje (2014)

Myslela jsem že to bude mít více nadšenců, trochu mě překvapily negativní ohlasy. Osobně mě 1. světová a její následky, zvláště pak v tomhle islámském podnebí nebaví a ani nezajímají, ale tady to mě bavilo hodně. Russelovi jsem toho otce žrala, holt nám k tomu tak pěkně zdědkvatěl. Turecký "oficír" s kouskem lidství taky super. Trochu průhledná scéna s tou nalezenou lebkou, (co se týče popravy vlastním bratrem) tak ta mě trochu zklamala. A že je to příběh jednoho zoufalého ovdovělého otce? Takové to bohužel bylo. Pohádková atmosféra zoufalé doby...sem tam trochu nadbytečné scény , ale celkový dojem velmi dobrý jak atmosféra města tak bitevních polí... jo a po dlouhé době zase sympatický herec v dětské roli.

Chlapectví (2014)

Skvěla řeeslná práce. Děj je neskutečně nudnej, vážně, tři hodiny čekám až to začne... od 12-ti let práce jsem čekala mnohem víc. Poodle mě zabitých 12 let, opravdu netušim o čem to mělo být, matka ztroskotanec? Ten kluk mi přišel jako vedlejší postava vedlejšího děje. Nevím nehodnotím asi jsem koukla na něco jiného než ostatní.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Za 4* pátou hvězdičku jim sebral Samuel za to nesnesitelné šišlání a šlapání si na jazyk.

Hacker (2015)

jedna hvězda a to jenom proto že herci byly vynikající, jenom tomu chyběl nějakej scénář! JAKÝKOLIV!

Kód Enigmy (2014)

Nebudu se rýpat v historickém kontextu, je to film, né dokument. I když se snaží vyprávět historii. Miluju anglický "humor" i když tam vlastně není. Celé se to obešlo bez nablblých efektů a přesto jsem si ty dvě hodiny náramně užila. Ale upřimě ten Alan byl slizák, bez ohledu na jeho orientaci. Za mě super. Po to co jsem trpěla na Hackerovi a ještě něčem podobně příšerném, to byla fajn změna. Vlastně hodně dobrá změna. No a pak přijdu domů a v televizi puštěný Hřebejkův "u mě dobrý." za cooo! Sečteno podtrženo, filmová rovnice mi vyšla na 4,5 hvězdiček, ale vzhledem k tomu brau co jsem za leden shlédla dávám 5.

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Z pohádky mi vlastně v hlavě utkvěl akorát Preiss a Bohdalová a věčné přenášení pokladu. Ale 40% mi přijde hoodně málo na to že máme o dost blbější pohádky. Bohdalka jako hamna byla skvělá, Hrušinský blbej až na půdu a zamilovaná dvojice nesympatická, asi jako v každé pohádce poslední doby.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

trochu mě zaráží to hodnocení (nízké) pro mě naprosto fantastická pohádka. Na druhou stranu po prvním shlédnutí mi to tak nepřišlo a vlastně se mi ani moc nelíbila. Ale podruhé, třetí... neuvěřitelný humor, tedy pro mě - není na první pohled patrný a při každém opakování vidím něco jiného. Klus je pro mě... no nemám ho ráda, ale tady výkon na jedničku. Feren a Lorenc - tak užasně slizké rádce dlouho v pohádce neměli. Dokonce i ta Anička byla celkem sympatická (v porovnání s princeznama z posledních dob) Humorem u mě vítězí, překousnu tu i šílenou Kostkovou. Líbí se mi absence efektů, konečně... Málo honosných šatů? Málo komparsistů, málo nevim čeho? Nevadí ty dialogy mi stačí, v podstatě by mi to vyhovovalo i jako MP3 :) A že je autorem autor kameňáku? Jak zde někdo poznamenal. No a někdy se holt zadaří no.