xXx: Návrat Xandera Cage (2017) odpad!

Viděl jsem již dost stupidních filmů tzv. kategorie na které je zbytečná ztráta času se koukat, a bohužel tento se do této kategorie hodí. Film bez nápadu postaven pouze na Vin Dieslovi a kaskadérských triků. Pokud by snad Diesel stál jen před kamerou a drbal se na hlavě, tak je to stokrát hezčí než tato slátanina. Ovšem vrchol debilnosti tohoto bohužel "filmu" jsou absolutně stupidní neherečky které mu sekundují. To je moc i na slepce. Prostě a jednoduše snad se mu příště povede natočit něco alespoň o 100% lepšího. Tohle je opravdu vrchol ubohosti.

Bitva o Moskvu (2016) odpad!

Nemám rád válečné filmy, které se snaží do skutečných událostí vložit vlastní příběh. Pokud se někdo zajímá o historii druhé světové války a hlavně východní fronty, tak po shlédnutí tohoto filmu se musí opravdu pořádně oklepat. Tolik nesmyslů v jednom filmu, ale hlavně nechutné propagandy , to je opravdu moc. Přitom stačilo se držet skutečností a byl by to opravdu povedený snímek. Bohužel tohle chtít po současném Rusku (ale i po Američanech), je opravdu nesplnitelný úkol. Škoda.

V peřině (2011) odpad!

Pro mě osobně vůbec nejhorší film, který jsem bohužel kdy zkouknul. Příběh- nula , dialogy- hrůza a herecké výkony- strašné. Pokud by snad někdo zcela neherecky založený, jen přecházel před kamerou, tak by to bylo tisíckrát lepší než tohle. Takovou stupiditu se asi těžko někomu podaří předčít.

Dopisy z Iwo Jimy (2006)

Dopisy z Iwo Jimy jsou opravdu velice precizně natočené a nepostrádají napětí až do konce. Podle mého názoru se jedná o jeden z nejzdařilejších válečných filmů vůbec. Do těch nej řadím ještě TORA TORA TORA a Pád třetí říše.

Hrdinové a zbabělci (2007) odpad!

Nesnáším ruské vlastenecké zpolitizované filmy, ale tahle ubohost vše hravě strčila do kapsy. A to mám válečný žánr nejraději. Odpad!!!