Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Dokumentární
  • Drama
  • Krimi

Obsahy (337)

Time Trackers (1989)

Šílený vědec ukradne stroj času svému kolegovi a uteče s ním do minulosti, kam ho také pronásleduje skupina hrdinů, aby zmařila jeho plán získat vládu nad celým světem.

Zloděj z Bagdádu (1977)

Statečný princ Tádž musí jako zloděj z Bagdádu vykonat mnoho udatných činů, aby získal ruku krásné bagdádské princezny Jasmíny.

Norman's Awesome Experience (1988)

Norman pracuje v jaderné elektrárně, kde se stane nehoda, a on se společně s fotografem a jeho modelem Erikou ocitá na stejném místě v minulosti v čase Římanů za vlády císaře Nerona. Norman s jeho  technickými znalosti z mnoha oborů, začne aktivně chtě nechtě měnit historii.

Droopy's Double Trouble (1951)

Droopy dělá sluhu panu Theevesovi v jeho domě. Pan Theeves ho požádá, jestli by si k sobě nesehnal výpomoc, která by mu pomohla s povinnostmi kolem domu. Droopy sežene svoje identické dvojče Drippyho, který má nadpřirozenou sílu.

The Amazing Spider-Man (1977) (TV film)

Film na motivy klasického komiksu a pilot k televiznímu seriálu. Tentokrát zločinci telepaticky nutí obyčejné lidi k loupežím a Spiderman je jediný kdo je může zastavit.

Anna & Bella (1984)

Dvě sestry vzpomínají na zážitky, co spolu za celý život prožily.

The Space Children (1958)

Skupina dětí je ovládnuta amorfními mimozemšťany, kteří chtějí sabotovat vypuštění rakety ze základny, na níž pracují rodiče těchto dětí.

Skullduggery (1970)

Expedice badatelů má namířeno do nitra Papuy-Nové Guiney, kde narazí na dosud neznámý kmen lidoopů, kteří jsou velmi podobní prapředkům lidí. Expedice se snaží přijít na to, jestli kmen nemůže být chybějícím článkem ve vývoji lidského druhu.

Sedm květnových dní (1964)

Film se odehrává během studené války. Nepopulárnímu prezidentovi USA se podaří získat smlouvu o jaderném odzbrojení, ale zjistí, že i tak se národ obrací proti němu. Plukovník Jiggs Casey zjistí, že generál Scott, který měl v plánu kandidovat v příštích prezidentských volbách, nehodlá už déle čekat. Chce svrhnout prezidenta i členy jeho kabinetu co nejdříve. Casey předá informace prezidentovi a odstartuje tím nepřehlednou síť intrik, kde si žádná strana nemůže být jistá komu věřit.

Seizure (1974)

Spisovatel Jonathan Frid prožívá opakované noční můry, kdy jeho literární hororové postavy ožívají, terorizují jeho a jeho okolí během víkendové párty. Ještě hůř ale začne být když se jeho sny stanou skutečností.

Savages (1972)

Primitivní kmen zvaný "mudpeople" objevuje civilizaci a postupně v ironické parabole opakuje vývoj lidstva.

Quarantine (1989)

V budoucnosti je společnost zdecimovaná nebezpečným morem. Fašistické hnutí využije situace a chopí se moci. Izoluje oběti moru, ale i každého, kdo má s nimi něco společného.

Prototyp (1992)

Film se odehrává v postapokalyptickém Los Angeles v roce 2057. Hawkins Coselow je zmrzačený voják upoutaný na invalidní vozík. Je poslán k Dr. Alexi Zalaznymu, který pracuje na kybernetickém programu, který by mu pomohl zase chodit. Program se však zvrtne a z Hawkinse se stane stroj na zabíjení, který je naprogramovaný tak, aby zabil poslední členy hnutí odporu.

The Power (1968)

Profesor Jim Tanner objevuje, že existuje tzv. mimosmyslové vnímání. V laboratoři se svými spolupracovníky provádí pokusné spojení. Jeho kolegy jsou genetik Margery Lansing, fyzik Carl Melkinen, biolog Talbot Scott a předseda Norman Van Zandt. Dostanou však  varování od profesora Henry Hallsona, že jeden z nich disponuje super-inteligencí schopné ničení a ovládání mysli. Hallson je poté zavražděn a u jeho těla je nalezen nápis ,,Adam Hart,,. Tanner se rozhodne navštívit Hallsonovo rodné město, aby se zde pokusil zjistit co záhadný nápis znamená.

Portrait of Jennie (1948)

Eben Adams je umělecký malíř z New Yorku, kterému se nedaří najít inspiraci pro malování. To se vše změní, když jednoho dne potká mladou dívku Jennie Appleton, do které se zamiluje. Později však zjistí, že Jennie není jen tak obyčejná dívka.

Operation Ganymed (1977)

Skupina astronautů se po několika letech výzkumu ve vesmíru vrací z výpravy zpátky na Zemi. Po ztroskotání v mexické poušti zjišťují, že je Země zcela neobydlená. Rozhodnou se vydat na sever, aby zjistili co se tu během těch několika let stalo.

Nightwing (1979)

Youngman Duran vyšetřuje sérii záhadného mrzačení dobytka v rezervaci v Novém Mexiku. Britský vědec Philip Payne zjistí, že je to dílo netopýrů, kteří byli infikováni morem. Jak se šíří po celé oblasti infikují každého, kdo se jim připlete do cesty. Philip a Youngman spojí síly s Annou Dillon, mladou studentkou medicíny, která provozuje zchátralou kliniku a začnou sledovat netopýry do jejich doupěte.

Noc králíků (1972)

Colea Hillman má v Arizoně ranč, který mu napadají králíci. Povolá si na ně zoologa Roye Benetta. Ten začne se vstřikováním hormonů a geneticky zmutovanou krví ve snaze vyvinout metodu, která naruší králičí reprodukci. Jeden z testovaných králíků ale uteče a nakazí ostatní králíky, ze kterých se stávají masožravé bestie.

Night Life (1989)

Archie žije v malém městečku a pracuje na částečný úvazek u svého strýce v márnici. Při jedné automobilové nehodě zemřou čtyři kluci a jejich těla jsou odvezena k nim do márnice. Následně v noci, když se Archie zdrží déle v práci, oživnou a začnou Archiho strašit jako zombie.

Netvorova výzva světu (1957)

Podmořské zemětřesení u pobřeží Kalifornie odkryje vajíčka gigantických masožravých měkkýšů. Námořní důstojník a několik vědců se je pokoušejí zastavit. Monstra jim ale uniknou do systému kanálů ústících v Kalifornii a tam začnou terorizovat obyvatelstvo.

Reklama

Reklama

Reklama