Hans.

Hans.

Jan Lulák

okres Liberec
kinofil


22 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
  • 13.7.2014
  Time Trackers (1989)

  Šílený vědec ukradne stroj času svému kolegovi a uteče s ním do minulosti, kam ho také pronásleduje skupina hrdinů, aby zmařila jeho plán získat vládu nad celým světem.

  • 13.7.2014
  Zloděj z Bagdádu (1977)

  Statečný princ Tádž musí jako zloděj z Bagdádu vykonat mnoho udatných činů, aby získal ruku krásné bagdádské princezny Jasmíny.

  • 16.3.2014
  Norman's Awesome Experience (1988)

  Norman pracuje v jaderné elektrárně, kde se stane nehoda, a on se společně s fotografem a jeho modelem Erikou ocitá na stejném místě v minulosti v čase Římanů za vlády císaře Nerona. Norman s jeho  technickými znalosti z mnoha oborů, začne aktivně chtě nechtě měnit historii.

  • 16.3.2014
  Droopy's Double Trouble (1951)

  Droopy dělá sluhu panu Theevesovi v jeho domě. Pan Theeves ho požádá, jestli by si k sobě nesehnal výpomoc, která by mu pomohla s povinnostmi kolem domu. Droopy sežene svoje identické dvojče Drippyho, který má nadpřirozenou sílu.

  • 11.3.2014
  The Amazing Spider-Man (TV film) (1977)

  Film na motivy klasického komiksu a pilot k televiznímu seriálu. Tentokrát zločinci telepaticky nutí obyčejné lidi k loupežím a Spiderman je jediný kdo je může zastavit.

  • 11.3.2014
  Anna & Bella (1984)

  Dvě sestry vzpomínají na zážitky, co spolu za celý život prožily.

  • 11.3.2014
  The Space Children (1958)

  Skupina dětí je ovládnuta amorfními mimozemšťany, kteří chtějí sabotovat vypuštění rakety ze základny, na níž pracují rodiče těchto dětí.

  • 10.3.2014
  Skullduggery (1970)

  Expedice badatelů má namířeno do nitra Papuy-Nové Guiney, kde narazí na dosud neznámý kmen lidoopů, kteří jsou velmi podobní prapředkům lidí. Expedice se snaží přijít na to, jestli kmen nemůže být chybějícím článkem ve vývoji lidského druhu.

  • 10.3.2014
  Sedm květnových dní (1964)

  Film se odehrává během studené války. Nepopulárnímu prezidentovi USA se podaří získat smlouvu o jaderném odzbrojení, ale zjistí, že i tak se národ obrací proti němu. Plukovník Jiggs Casey zjistí, že generál Scott, který měl v plánu kandidovat v příštích prezidentských volbách, nehodlá už déle čekat. Chce svrhnout prezidenta i členy jeho kabinetu co nejdříve. Casey předá informace prezidentovi a odstartuje tím nepřehlednou síť intrik, kde si žádná strana nemůže být jistá komu věřit.

  • 10.3.2014
  Seizure (1974)

  Spisovatel Jonathan Frid prožívá opakované noční můry, kdy jeho literární hororové postavy ožívají, terorizují jeho a jeho okolí během víkendové párty. Ještě hůř ale začne být když se jeho sny stanou skutečností.

  • 10.3.2014
  Savages (1972)

  Primitivní kmen zvaný "mudpeople" objevuje civilizaci a postupně v ironické parabole opakuje vývoj lidstva.

  • 15.2.2014
  Quarantine (1989)

  V budoucnosti je společnost zdecimovaná nebezpečným morem. Fašistické hnutí využije situace a chopí se moci. Izoluje oběti moru, ale i každého, kdo má s nimi něco společného.

  • 1.2.2014
  Prototyp (1992)

  Film se odehrává v postapokalyptickém Los Angeles v roce 2057. Hawkins Coselow je zmrzačený voják upoutaný na invalidní vozík. Je poslán k Dr. Alexi Zalaznymu, který pracuje na kybernetickém programu, který by mu pomohl zase chodit. Program se však zvrtne a z Hawkinse se stane stroj na zabíjení, který je naprogramovaný tak, aby zabil poslední členy hnutí odporu.

  • 9.1.2014
  The Power (1968)

  Profesor Jim Tanner objevuje, že existuje tzv. mimosmyslové vnímání. V laboratoři se svými spolupracovníky provádí pokusné spojení. Jeho kolegy jsou genetik Margery Lansing, fyzik Carl Melkinen, biolog Talbot Scott a předseda Norman Van Zandt. Dostanou však  varování od profesora Henry Hallsona, že jeden z nich disponuje super-inteligencí schopné ničení a ovládání mysli. Hallson je poté zavražděn a u jeho těla je nalezen nápis ,,Adam Hart,,. Tanner se rozhodne navštívit Hallsonovo rodné město, aby se zde pokusil zjistit co záhadný nápis znamená.

  • 9.1.2014
  Portrait of Jennie (1948)

  Eben Adams je umělecký malíř z New Yorku, kterému se nedaří najít inspiraci pro malování. To se vše změní, když jednoho dne potká mladou dívku Jennie Appleton, do které se zamiluje. Později však zjistí, že Jennie není jen tak obyčejná dívka.

  • 29.12.2013
  Operation Ganymed (1977)

  Skupina astronautů se po několika letech výzkumu ve vesmíru vrací z výpravy zpátky na Zemi. Po ztroskotání v mexické poušti zjišťují, že je Země zcela neobydlená. Rozhodnou se vydat na sever, aby zjistili co se tu během těch několika let stalo.

  • 29.9.2013
  Nightwing (1979)

  Youngman Duran vyšetřuje sérii záhadného mrzačení dobytka v rezervaci v Novém Mexiku. Britský vědec Philip Payne zjistí, že je to dílo netopýrů, kteří byli infikováni morem. Jak se šíří po celé oblasti infikují každého, kdo se jim připlete do cesty. Philip a Youngman spojí síly s Annou Dillon, mladou studentkou medicíny, která provozuje zchátralou kliniku a začnou sledovat netopýry do jejich doupěte.

  • 24.9.2013
  Noc králíků (1972)

  Colea Hillman má v Arizoně ranč, který mu napadají králíci. Povolá si na ně zoologa Roye Benetta. Ten začne se vstřikováním hormonů a geneticky zmutovanou krví ve snaze vyvinout metodu, která naruší králičí reprodukci. Jeden z testovaných králíků ale uteče a nakazí ostatní králíky, ze kterých se stávají masožravé bestie.

  • 24.9.2013
  Night Life (1989)

  Archie žije v malém městečku a pracuje na částečný úvazek u svého strýce v márnici. Při jedné automobilové nehodě zemřou čtyři kluci a jejich těla jsou odvezena k nim do márnice. Následně v noci, když se Archie zdrží déle v práci, oživnou a začnou Archiho strašit jako zombie.

  • 24.9.2013
  The Monster That Challenged the World (1957)

  Podmořské zemětřesení u pobřeží Kalifornie odkryje vajíčka gigantických masožravých měkkýšů. Námořní důstojník a několik vědců se je pokoušejí zastavit. Monstra jim ale uniknou do systému kanálů ústících v Kalifornii a tam začnou terorizovat obyvatelstvo.

  • 24.9.2013
  Něbo zovjot (1959)

  Sovětská raketa svede boj o dobytí Marsu s raketou západní výroby. Ta se však na své cestě dostane do problémů a tak posádce nezbývá nic jiného, než požádat o pomoc konkurenční výpravu.

  • 24.9.2013
  El fraile (1990)

  Děj se odehrává v 18. století v Madridu v době inkvizice. Mnich Ambrosio je známý pro svou víru a v očích lidu je tím nejpovolanějším. Alespoň do té doby, než se objeví krásná Matilda, která byla skryta v klášteře. Všechny jeho potlačované vášně se začnou naplno projevovat. Později zjišťuje, že dívka ovládá dosud nepoznané síly, kterých bude on chtít využít.

  • 24.9.2013
  Megaforce (1982)

  Příběh sleduje dvě fiktivní země. Sardun, kde vládne mír a jejich agresivní sousedy Gamibii. Sardun se už těžko brání vojenským invazím z Gamibie a tak posílá majora Zara (Persis Khambatta), aby se svým kolegou generálem Byrnem (Edward Mulhare) požádal o pomoc Megaforce, elitní skupiny mezinárodních žoldáků, kteří jsou vybavení moderními zbraněmi a vozidly. Vůdcem Megaforce je Ace Hunter (Barry Bostwick) přijímá nabídku a zjišťuje, že jeho bývalý přítel z vojenské akademie vévoda Gurerra (Henry Silva) vede invazi Gamibie.

  • 12.9.2013
  Sheder Min Ha'Atid (1981)

  Roku 3005 cestuje pověřený člověk časem do roku 1985, aby varoval přítomné před budoucí 3. světovou válkou a přiměl vlády světových velmocí rozpoutat ji co nejdříve v zájmu příznivější budoucnosti po jejím ukončení. Ale už jenom svou přítomností napáchá mnoho škod.

  • 12.9.2013
  The Mask of Fu Manchu (1932)

  Sir Denis Nayland Smith z britské tajné služby varuje egyptologa sira Lionel Bartona (Lawrence Grant), před doktorem Fuem Manchuem (Boris Karloff), se kterým má absolvovat závod o nalezení hrobu Čingischána. Šílený Fu Manchu má v úmyslu použít meč a masku z hrobu a prohlásit se reinkarnací legendárního dobyvatele, roznítit národy Asie a Středního východu a nahnat je do války za účelem vyhlazení bílé rasy.

  • 12.9.2013
  Manden der tænkte ting (1969)

  Steinmetz (John Price) může materializovat své představy a rozhodne se vytvořit tímto způsobem živého člověka, který ale brzy přestane svého stvořitele poslouchat.

  • 12.9.2013
  The Man Who Could Work Miracles (1936)

  George McWhirter Fotheringay je obdařen prakticky všemocnými schopnostmi, které testuje všemožnými způsoby. Po nějakém čase narazí na faráře a ten mu poradí, že by mohl využít své schopnosti ke zlepšení světa. Zrušil by na Zemi bídu, hladomor a války. To se ale nelíbí místnímu zbohatlíkovi, který bude chtít za to Fotheringaye zlikvidovat.

  • 12.9.2013
  The Man They Could Not Hang (1939)

  První díl ze série filmů s Borisem Karloffem, v nichž výzkumník vždy učiní nějaký významný objev. Doktor Henryk Savaard je posedlý přiváděním mrtvých zpět k životu. Policie je upozorněna na jeho praktiky. Savaard je zatčen, usvědčen a odsouzen k smrti oběšením. Přísahá pomstu soudci, porotě a okresnímu prokurátorovi. Po vykonání exekuce ukradne jeho asistent tělo. Savaard je přiveden zpět k životu a plánuje slíbenou pomstu.

  • 12.9.2013
  The Man from Planet X (1951)

  Blízko k Zemi se přiblíží bludná planeta a jeden z jejích obyvatel přistane na ostrově ve Skotsku. Tam ho objeví profesor a jeho přítel, americký novinář John Lawrence (Robert Clarke), a pokoušejí se s neznámým cizincem komunikovat.

  • 12.9.2013
  Lords of the Deep (1989)

  Film se odehrává na palubě podmořské laboratoře v blízké budoucnosti. Posádka ponorky pátrá po nových zdrojích potravy, všechny zásoby na povrchu už byly vyčerpány. Naleznou zde ale i neznámou mimozemskou civilizaci.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12