• Krátkometrážní
  • Pohádka

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Ty čtyři "stelly" jsou prosím pěkně za signore Trojan! No tady byl prostě k sežrání "oky belissimy, puls accelerato". Vystříhat všechny scény bez něj a bude to krásná pohádka. *Tak po tom, co jsem to ve dvou dnech viděla třikrát musím přidat. Asi jsem se strašně zamilovala.

Vesmír (2007) (seriál)

No vážení já u sledování skandovala jak fanoušek při sportovním zápase. URAN! Má 27 měsíců! Jéééj! Je to první planeta objevená dalekohledem, první planeta, která nebyla známá již z dávných dob! Woohoo! Sklon rotační osy 98 stupňů! Wooow! Jediné setkání s Uranem - Voyager 2; 1986 - rok mýho narození! Jupí! Je považován za nejchladnější těleso sluneční soustavy! Týýjo! Má prstence! Má prstence! URAN! URAN! URAN! Prostě má nejoblíbenější a nejzajímavější planeta, tak její velebení prožívám.

Teorie všeho (2014)

Celý den nad tím přemýšlím, ale já to nedokážu okomentovat. Stephen Hawking je naprosto výjimečný člověk. Nadčlověk s neuvěřitelným mozkem a obrovským srdcem a smyslem pro humor. Nevím, jestli i tento film je výjimečný, ale protože je o Stephenovi, tak vlastně musí být.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Kombinace nejlepších a nejhorších scén z dosavadních dílů série. Ta úvodní, popravovací, ve které dav zpívá "never shall we die" je snad nejsilnější scénou z pirátů vůbec. Taky je zde moje zamilovaná crazy scéna s krabíkama a s Jackovo haluškama. Mezi ty nejhorší scény patří ty s Alžbětou Labuťovou, která je trapně namyšlená a ostatní ji v tom ještě podporujou. Vilík podpantoflák to už jen přeslazuje. Jednoznačně nejhorší díl, ale stále jsou to prostě piráti no.

Taylor Swift - Bad Blood (2015) (hudební videoklip)

Sakra, já nejdřív myslela, že je to trailer na film. Pak jsem byla zklamaná, že je to "jen" videoklip. Hmm, ale hodně dost moc sexy.

Jumanji (1995)

A tomu se říká poctivá filmová práce. Je to napínavý i nervydrásající - hlavně když se ozývají bubny z Jumanji. Je to dobrodružný - jak se dům a okolí postupně mění v džungli. Děj je promyšlenej do posledního detailu a není tam žádné hluché místo. Je to excelentní rodinný film u kterého se budou bavit jak děti tak dospělí, perfektně vykresluje postavy i jejich vztahy a čeho si nejvíce vážím je ten POCTIVĚ do puntíku DOTAŽENÝ KONEC. Hallelujah!

Fatboy Slim: Weapon of Choice (2000) (hudební videoklip)

Největší pecka! Christopher Walken je jedinej člověk na zemi, kterého se bojí i Chuck Norris a svým charismatem je absolutně nepřekonatelný. Takhle s ledovým klidem a "poker face" propařit celej klip Fatboye Slima, to je pastva pro oči i uši.