BlackHood

BlackHood

USA
USA, Riverdale

11 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Colony (TV seriál) (2016)

  První série - skvělá, nejvíce mě bavilo shánění inzulínu pro diabetika, strašně napínavé pasáže, dále, že Will pracuje pro kolaboranty a jeho manželka, Katie, pro odboj a tam atmosféra mezi nimi je prostě boží! Druhá série... Je snad ještě lepší. Nepůsobí jako jiné seriály. Kamera a vizuál vyvolává skvělou napínavou atmosféru, nedá se to s ničím srovnat, je to prostě povedené. Taky některé přestřelky jsou na jeden záběr, dávám 100% . Můj neoblíbenější seriál ever.

 • poster

  Riverdale (TV seriál) (2017)

  Wow soundrack! první série Imagine Dragons - Believer, druhá série opět Imagine Dragons (i když Thunder :/, ale lepší než nic) a třetí série?!!! Za první dva díly už 5 seconds of summer a k tomu TWENTY ONE PILOTS! (to jsem vyjmenoval jen to, co znám, takže skoro nic :D)

 • poster

  Letopisy rodu Shannara (TV seriál) (2016)

  Nikdy jsem neviděl u seriálu ani filmu tak krásný vizuál. Příběh je taky super. Kdo má rád Hobita, Pána prstenů, nebo Elder scrolls, tak to bude milovat. Hudba taky super. Nemám tomu co vytknout, je to snad první seriál, který mě baví už od první vteřiny.

 • poster

  Vlčí mládě (TV seriál) (2011)

  1 série - 65%, 2 série 90% 3 série a - 100% 3 série b - 105% 4 série - 89% 5 série a - 90% Zase tady je petice pro pokračování :) https://www.change.org/p/netflix-save-teen-wolf

 • poster

  The Family (TV seriál) (2016)

  Strašně skvělý seriál, doporučuji všem fanouškům chytrých, napínavých seriálů se zápletkami. Co se týče finálního dílu, tak jsme dostali odpovědi na všechný otázky, jen se tam objevila jedna dějová linie, která je nedořešená. Ale i kdyby byla duhá série, tak už to nebude ono, už by tam podle mě nebyly zvraty a ani si nedokážu představit, o čem by těch dalších 12 dílů bylo, aby to nebylo nudné. Jedině, kdyby ten, co si honil v tom parku unesl nějaké dítě, v posledním díle byl nějak nervní :) 105% Dokonce někdo udělal petici proti zrušení ;) https://www.change.org/p/abc-the-family-needs-a-season-2?recruiter=554388572&utm_source=petitions_share&utm_medium=copylink

 • poster

  The 100 (TV seriál) (2014)

  Ohromně napínavé, svěží, akční, kruté a především, to tak láká na další díly, vůbec se na nic nesoustředím, dokud ho neuvidím :D Nic jiného, co jsem kdy viděl, nikdy tak nelákalo ;)Taky mě překvapilo, jak je to realistické, co všechno stovka udělá, jen proto aby přežila. Nechají třeba zabíjet nevinné, jen pro přežití. Prostě bomba!

 • poster

  Osmý smysl (TV seriál) (2015)

  Ten, kdo píše, že se tam nic neděje, tak nepochopil seriál. Ne, vlastně to není seriál. Je to myšlenka. A ta nikdy neumírá.

 • poster

  Salvation (TV seriál) (2017)

  Boží seriál. Baví a vůbec nenudí, jen pilot mi přišel slabší. Druhá série je opět skvělá, i když ji je vyčítáno, že se dostatečně nevěnuje asteroidu, ale pozornost upírá ReSyStu a vládnímu převratu, tak já to nevidím jako problém a ti, kdo ano, vidí problém v realitě - myslím si, že kdyby se blížil na Zemi asteroid, tak politika bude hrát velkou roli a může dokonce omezit nebo zarazit řešení, jak asteroid zastavit.

 • poster

  Tom Clancy's Jack Ryan (TV seriál) (2018)

 • poster

  3% (TV seriál) (2016)

  Na to, že to má nízký rozpočet, se na to krásně dívá. První díl mě vůbec, ani chvíli, nenudil, a to se mi u seriálů od Netflixu obvykle nestává. Dále bych pochválil příběh - jen tři procenta kandidátů uspějí a dostají se na lepší místo. Takové věci já prostě žeru. Srovnávání s Hunger Games mi příjde zbytečné, vždyť to je založeno úplně na něčem jiném. 90% Pro mě po Sense8 nejlepší seriál od Netflixu.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace