Svět podle Mallory (2010)

Jsem moc ráda, že film neskončil klasickým americkým happyendem- něco jako-"tak, nová dceruško, tady je tvůj nový pokojíček"..Kristen role sedla jak ulitá a James Gandolfini jako Doug byl prostě borec od začátku do konce(i když, přiznám se, ze začátku jsem byla lehce zhnusená jeho poměrem). Na manželce jsem obdivovala schopnost přejít Dougův úlet beze slova a přes počáteční šok se naplno vžít do role "náhradní" matky. Byl to zajímavý film, váhala jsem nad bodováním, ale jen proto, že si nejsem jistá reálností příběhu...

Miamská sopka (2011) (TV film)

Opět ztráta času. Stejně jako u většiny katastrofických filmů čekáte tři čtvrtiny na nějakou akci, ale posloucháte jen nicneříkající dialogy hlavních postav, mezi kterými se vždycky najde někdo, kdo je schopný kvůli penězům nechat umřít miliony lidí...a zase bla bla bla....Čekala jsem, že když je to poměrně nový film, bude to aspoň trochu stát za podívání. Ke konci už se mi nudou zavíraly oči a nadávala jsem si, že jsem si radši nepustila něco na DVD...

Mamma Mia! (2008)

Divím se, že tady film získává celkem vysoké hodnocení. Příšerné herecké výkony(všechny), děj o ničem, moc dlouhé na to, že se tam vcelku nic neděje. Jediné, co lahodilo mému oku a kvůli čemu jsem dala * místo odpadu je hojně se objevující tyrkysová barva moře, interiérů a prstenu Meryl Streep.

Livide (2011)

Co to jako bylo??!! Ten film absolutně nemá hlavu ani patu! Kde byla zápletka? Pointa? Připadalo mi, jako bych se dívala na sestřih několika amatérskej pokusů o horor...A maskéra vyhrabali kde? Pro mě ztráta času a dojmy z filmu-žádné. Nuda, žádné napětí, chvílemi jsem se spíš smála hereckým výkonům i nesmyslnosti toho všeho. Tvůrci nejspíš chtěli překonat Inside(mimochodem taky děs), ale měli by se inspirovat lepšími filmy a nějaký čas se uchýlit do ústraní-než přijdou na to, jak natočit dobrej horor...Hvězdu dávám jen za dva povedené záběry-na začátku, jak sedí Lucie na zastávce(je hezky oblečená) a ke konci za stojící Annu u okna.

Christine (1983)

Velká škoda, že tvůrci upravili povahu Arnieho:-( V knize to totiž nebyl hned od začátku protivnej namachrovanej blbeček, tím se stal až pod vlivem Christiny. Moc se mi líbily záběry "uzdravování" auta doplněné skvělou a trefnou hudbou. Je to jeden z mála filmů podle Kinga co se povedl:-)

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

No, na začátku jsem se trošku nudila, čekala jsem, co z toho vyleze, ale Tarantino mě opět nezklamal. Kurtova role byla excelentní, u mě zabodoval na konci, když se z nelítostného zabijáka stala fňukna:-)) a černobílý záběr, na kterém se Abernathy opírá o kapotu auta, z hlavy jen tak nevymažu..nádhera

Dům voskových figurín (2005)

Kromě Paris Hilton a dabingu Lucie Vondráčkové se na film docela dalo koukat. Určitě bych ho nezařadila mezi horory, u kterých vám vstávají vlasy na hlavě, ale scény v domě z vosku byly vydařené. Klasický horor s naivní bandou puberťáků....Překvapovala mě drzost Wadea, který v domě ochmatal co se dalo (taky neskončil zrovna dobře:-))

Dobrý ročník (2006)

Dlouho jsem neviděla hezčí film....skoro jsem cítila to teplo a vůni vína, ten dům a jeho okolí-nádhera! Závidím všem hercům, kteří tam strávili čas...herecké obsazení a výkony neměly chybu, nechyběla romantika ani vtipné scénky. k nezaplacení byl pohled na kravaťáka Maxe, jak jede v tom směšném vozítku a huláká na cyklisty "Lance Armstrong"! Trochu mě vytočilo, když se objevila Henryho dcera, ale nakonec tam tak nějak patřila...

Bathory (2008)

Tak jsem konečně viděla tento všemi vychvalovaný velkofilm a musím říct, že takové zklamání jsem dlouho nezažila. Taky nechápu, kam se poděla ta hromada investovaných peněz, nevšimla jsem si ničeho extra propracovaného nebo nákladného, jak už tu několikrát zaznělo, bitvy byly opravdu odfláknuté, téměř na úrovni studiových pohádek. Děj byl dlouhý a nudný, výhrady mám i k rolím B.Polívky a J. Mádla, ty jejich komediální prvky do filmu vůbec nepatřily. Váhala jsem, jak mám film ohodnotit, protože opravdu musím přemýšlet, co se mi na něm vlastně líbilo..snad jen dobře vybraná představitelka hlavní role.

Pytel kostí (2011) (TV film)

Stejně jako u většiny filmů natočených podle knižní předlohy jsem i v tomto případě byla trochu zklamaná...obzvlášť pokud se někdo snaží natočit atmosféru Kingových knih...Hodnotím vysoko, přestože mi v hlavní roli Brosnan vůbec neseděl...on prostě čím je starší, tím míň je přesvědčivý:-( A čím víc se snaží být přirozený a sexy( !!! :-D), tím většího šaška ze sebe dělá:-) A abych "vypíchla" i něco pozitivního-strašně se mi líbí ty obrazy Noonanovy ženy:-)