• Thriller

MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

Brilantný seriál jeden z najlepších aký som videl. Fanúškovia investigatívy si prídu na svoje. SUPER !!!

Finále (2016)

Absolútne famózny dokument !!! Desať hviezd !!!

Věčně mladá (2015)

Super romantika najlepšia akú som kedy videl. Výborná rozprávka pre dospelých dávam plných 5 hviezd.

That Sugar Film (2014)

Tento dokument mi otvoril oči. Ukázal ako sa my ľudia vedome ničíme a to úplne dobrovoľne. Pozor ide o naše zdravie a v neposlednom rade zdravie našich detí a budúcich generácií.....začnime sa stravovať zdravo!!!!Zdravie máme len jedno...... tak to zmeňme hneď TERAZ!!!!

Fotograf (2015)

FENOMENÁLNY Karel Roden, klobúk dole pred jeho hereckým umením !!!

Ona (2013)

Príliš melancholické a rozťahané bez potrebného stupňovania. Zaujímavá myšlienka, ale prevedenie menej vydarené. Pevne verím,že zem sa nikdy nedostane až na tento stupeň OS!!!!!

Spalovač mrtvol (1968)

Asi mimo moje zmyslové vnímanie...tomuto druhu filmov neviem prísť na chuť. Fantasmagorický úlet!!!

Rivalové (2013)

Ten, kto nežerie F-1 v tomto filme zrejme neobjaví hlbší význam. Pre mňa je F-1 jedna veľká nuda, kde vždy zvíťazí VETTEL.....:-)

Špionáž (2013)

Veľmi svieži a moderný thirller. Chémia medzi hercami fungovala výborne. Maximálne odporúčam pozrieť.

Zmizení (2013)

Výborný thriller. Napínavý od začiatku až do konca. Zaslúži si plných 5 hviezdičiek!!!! ROZHODNE...