• Životopisný

The Josephine Baker Story (1991) (TV film)

Na to, že jde "pouze" o TV film, krásně zpracované zajímavé téma.

Chata na prodej (2018)

Na českou produkci je to nadprůměr, ale chybí dialogy, vše se pouze lehce nakousne, po celou dobu jsme čekali, až se to rozjede, ale bylo to "jen" zajímavé, ale vlastně o ničem. Peněz nelitujeme, ale podruhé už ne.

Zažít Ostravu (2018) (TV film)

Dokument na mě působí velmi rozpačitým dojmem, nevyrovnaným, za mě selhala dramaturgie. Mýtus tu boří nejvíc tanečníci a aktivisté - já ale v Ostravě znám desítky zajímavých lidí, kteří skutečně v ještě nedávno černé díře rozjíždí skvělé věci, na které nepotřebují dotace - nic proti dotacím, ale čekala bych větší vrstevnatost, rozhled, skutečný zájem. Jako procházet s bývalými havíři rozvaliny dolů - to jsem viděla už asi 100krát a už trochu nuda... Jsem hrdá na to, že jsem součást Ostravy, že zde mohu tvořit a žít, někdy to bolí, někdy je to skvělé, tohle místo nedá nic člověku zadarmo, a i proto to tu člověk miluje.

Hotel Sacher (2016) (TV film)

Námět skvělý, zpracování ne. Pozitivní je, že nejen v ČR dělají dementní seriály o ničem, že zkazí námět a utopí se v banálnosti (viz např. Lída Baarová od Renče, smutné). Herci nestárnou, najednou stojí vedle sebe matka s dcerou a dcera vypadá tak o šest let starší než matka, štěně buldočka je štěnětem po dva roky, tristní na to, že to vlastně dělají profíci...

Zakázané uvolnění (2014) odpad!

Hřebejk a Kolečko chtěli vydělat na sranda ženském filmu, asi hodně - a i přes to do svého díla dali tak málo. Je to nuda, trapas, prostě nic.

Až po uši (2014) (seriál) odpad!

Za mě strašná nuda, už v prvním díle je jasné, jak to celé dopadne, takže se jen každým dílem smějete, co je možné ještě natáhnout. Dobří herci hrají divně, Aňa Geislerová nehraje vůbec, spíš fňuká, vůbec nechápete, o co se snaží. Co ale nefunguje ani trochu je žánr, prostě není. K mytí nádobí ok.

Líbánky (2013)

Je to natočené jako gastro pořad pro televizi, celkově velké téma zpracované nešťastně, nuda, moc tomu nevěříte.

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Další díl nekonečné řady rádoby strhujících historických pláten, kde hrají stejní herci jako v Českém století, Bohémě a Masarykovi, takže se vám to plete. Aňa Geislerová je prostě strašně okoukaná a nudná, vše, co hraje, už jste dřív viděli, akorát to trvá déle. Příběh ok na televizní film, napětí žádné. Na druhý díl si počkám, až půjde stáhnout a nebo bude v ČT, peněz za lístek do kina je škoda.

Bohéma (2017) (seriál)

Seriál se jmenuje Bohéma, ovšem ale ve výsledku sledujeme nudné osudy nudných lidí, kteří jednají a my nechápame proč. Něco jako gradace chybí, napětí taky... Podivná režijní gesta, která jsou prázdná, a scénáristické úlety oproti realitě, které ale přinášejí do příběhu jedno velké prd. Hezký casting mužských postav, ženské hrůza. Adina Mandlová vypadá jako druhořadá nuda.