Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Hobit je krásná,dobře natočená fantasy,která je více pohádková než Pán prstenů. Hudba,kostýmy,úchvatné scenérie jednotlivých krajů,efekty,různorodost a barvitost postav,to vše do sebe hezky zapadá a vytváří velkolepou podívanou na kterou je radost pohledět. Ve formátu 3D si navíc vychutnáte každičký detail. Chápu proč je premiéra každého nového dílu vždy v prosinci,tenhle příběh se do vánočního času zkrátka hodí. Vůbec mi nevadí,že Peter Jackson přidal do děje některé postavy navíc. Moc dobře nejde srovnávat Pána prstenů a Hobita. Pán prstenů je epický román,rozdělený do třech knih,Hobit je jedna knížka a navíc né moc tlustá. Moc se těším na třetí závěrečný díl,který bude mít podle oficiálního zdroje premiéru zase za rok.

Romance za korunu (1975)

Je to jeden z těch filmů,na který se dá koukat v neděli odpoledne v televizi,ale aby si ho někdo kupoval na DVD to těžko.Víc než na příběhu tento film staví na tehdejších hvězdách populární hudby (Gott,Vondráčková,Urbánková,Schelinger...atd)

Kurýr 3 (2008)

Má to pár výborných momentů,ale většinou je všechno uspěchané.Má to spád,má to dobře natočenou akci,ale to je tak všechno.

Kůže, kterou nosím (2011)

Jsou tam divné postavy,divné děje a celé je to podivné,ale nějakým způsobem to dokáže člověka dostat a zaujmout.Rozhodně jde o netypický film.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Chvilku trvá,než se to pořádně rozjede,ale jakmile se do toho filmu dostanete,stává se Hobit jedním z nejpovedenějších filmů roku.

Vánoční koleda (2009)

Animované je to moc pěkně,na vizuální stránce si dal někdo záležet,navíc je to poučné v tom jak by se lidé k sobě měli chovat.Bylo natočeno již několik verzí tohoto příběhu,ale tahle patří mezi ty nejlepší.