• Krátkometrážní

Kafarnaum (2018)

Silná černá káva.

Big Hit (1998)

Tohle byl tenkrát fakt hit. Pro mě osobně teda stopro. Super akční komedie.

Le Vigneron et la mort (2021)

Hezké zpracování lehce hororové povídky. https://www.youtube.com/watch?v=Zro5A7gZdKs

Čuník (2022)

Související krátký film z roku 2018 se rozhodně lepší. Tohle je takový volný pokračování,ale už to není ono.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Parta labilních dementů,kteří na sebe v každém díle 5x míří zbraní,aby to jakože bylo napínavý. KAŽDÁ ženská je zde feministka,která těm zlým sexistickým chlapům ukáže! Jakákoliv zmíňka o ženském pohlavním orgánu je zde postrestaná. Ovšem o útoku na mužské varlata se zde mluví v každém druhém díle.Velká míra nelogičnosti. Za vše mluví scéna,kdy postřelená a ukrýtá rukojmí,které hrozí zastřelení, odmítne chcát do kýble a chce si dojít na záchod. To,že ji někdo při tom může vidět a posléze i sazřelit,ji asi netrápí. Jedná se o akční telenovelu,která postrádá napětí a především logiku. Navíc jsem celou dobu musel koukat na tu rypatou čarodku s kroužkem pro bejky v nose.

K jezeru (2019) (seriál)

Seriál nebyl špatný,ale takový průměr. Jinak zde komentující pablbové,kteří hodnotí seriál negativně,jenom kvůli dnešní době a konfliktu na Ukrajině... no nemám slov. Tohle je ČSFD a ne novinky.

Na západní frontě klid (2022)

Dobré to bylo,ale no...knížka je zkrátka lepší. I tak dávám čtyři hvězdy.

Bohatýr Aljoša (2004)

Naprosto bombová pohádka. Líbí se mi černý humor. Je to zase trochu jiné,jak např. americké animáky. Za mě doporučuji.