• Romantický

Výměna (2008)

Moc dlouhé a Angelina mi na tu roli teda moc neseděla. Jinak téma samo o sobě dost silné, takže hodnotím jako takový průměrně dobrý film. A věta "Zabil jsi mi syna" se tam opakovala nějak přehnaně mockrát.

Četa (1986)

Měla bych se stydět, že jsem tento film viděla až teď. Ale dostal mě brutálně. Válka vykreslená opravdu z toho nejhoršího úhlu, že máte pocit, že byste ty Amíky sami utloukli. Celý to na mě působilo hrozně realisticky a ten pocit se mi vůbec nelíbil. Ale film splnil svůj účel.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Bavilo mě to. A líbila se mi absence hollywoodských úsměvů, třeba Luke Wilson byl perfektní.

Dokonalý trik (2006)

Ve staré době ani kouzlení se moc nevyžívám, ale toto mě bavilo od začátku do konce a na konci mě to fakt dostalo. Mazec.

Mechanik (2004)

Pěkná schíza, především to Baleovo hrůzostrašné vzezření. Ať už to nikdy nedělá!

Temný úsvit (2006)

Kdybych nedávno neviděla Četu, dala bych 4 hvězdičky. Film se mi vážně líbil, tohle téma je prostě drsný a mě vždy dostane. Hodně mě i pobavila moskytiéra :D

Nouzový východ (2008)

Tento film asi nedokážu posoudit objektivně, protože jsem si postavy neustále spojovala s titanicem. Takže jsem film brala spíš jako pokračování s tím, že na lodi neumřeli a co bylo dál. A dál bylo to, co se většinou v romantických filmech nevidí. A Jack a Rose by možná dopadli stejně. Krutá realita. Skvěle zahrané a líbila se mi i pointa.

Prokletý ostrov (2010)

Caprio je prostě skvělý jako vždy. Sice takový temný filmy moc nemusím a téměř od začátku byla jasná pointa, ale stejně se mi to něčím líbilo.

Alpha Dog (2006)

Asi ani nedokážu říct proč, ale ten film mám fakt ráda. Timberlake je tam prostě úžasnej a celej ten příběh je fakt mazec. Pokaždý mě dostane, že ten konec je tak zbytečnej, že měli tolik možností se tomu vyhnout, ale to je asi život. Ale kluk si to aspoň užil. Výborný.