Ip Man 2 (2010)

Vynikající souboje,ale s jedničkou se to nedá srovnávat.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Ty kráso,nedávno jsem viděl jeden díl a zůstal jsem sedět s otevřenými ústy.No co to bylo za příšernou koninu.David Hasselhoff šel se svým synkem do lunaparku.No a klučina chtěl moc a moc vidět obra.Taťkovi se moc nechtělo,radši by si dal prase,ale nakonec se poštěstilo a David se rozhodl podívat na toho obra s klukem za 2 dolary.Všichni děti natěšení......A když obr vylezl z té klece......No nic,to by bylo na dlouho.Prostě slátanina.Dávám tři hvězdičky jen proto,protože jako malý u babičky na prázdninách jsem na Pobřežní hlídku koukal rád.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Pro mě jednoznačně lepší než jednička.Je to téměř dokonalá parodie na všechno možné.Vždy se chci alespoň dvakrát v roce pobavit,tak si pustím Žhavé výstřely.Rowan Atkinson a Miguel Ferrer mě velmi potěšili.

Souboj národů (2014) (pořad) odpad!

Samá hovna a nesmysly,tak o tom je tento pořad.Vždyť už je to o ničem.Jen a jen o hovně.

Šílená jízda (1997)

Opravdová jízda.Líbilo se mi to.Mark Dacascos je frajer.

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Docela kokotina,ale alespoň jsem se pobavil.Řekl bych,že ještě lepší masakr,než ten z roku 2003.Tania Raymonde je tu překrásná,jako vždy.Akorát je zajímavé,že je toto horor a já jsem se snad ani trošku nebál :-)

Jackass: Volume 2 (2002)

Naprostí blázni.Největším je Steve-O a Johnny Knoxville.

I'm Waiting Here (2013) (hudební videoklip)

Tohle je zkrátka nádhera.Nic krásnějšího už nikde neuslyšíte.