Naprostá sebedůvěra (2012) odpad!

To jsem si zase naběhnul.Jak jsem si mohl myslet,že Steven Seagal může hrát v nějakém dobrém filmu.Zkrátka se v dobrým akčním filmu se svým pupkem už nikdy neobjeví.Seagala mám rád(teda měl jsem ho rád do té doby než mu narostlo obrovský břicho).Teď je to prostě děs.Souboje jsou mizerné.Vlastně všechno je tu mizerné.A Steve Austin taky děs.Tohle se dá nazvat jedině sračkou!!!

Vřískot 4 (2011)

Pro mě jednoznačně nejlepší díl z celé série.Všechno co bylo v předchozích dílech,tak tady je toho všeho o něco více.

Pastorova žena (2011) (TV film)

Nic jsem od toho nečekal a byl jsem mile překvapen.Rose McGowan byla výborná.Film je napínavý.Ani nudný nebyl,ale jak už tady čtu tak určitě se z toho dalo vytěžit mnohem více.No a v hlavě se mi stále honí jediná myšlenka.Opravdu byla všechno pravda,tak jak líčila obžalovaná nebo bylo všechno jinak??To už se nikdy nedozvíme.

Zjizvená tvář (1983)

Velká škoda,že jsem tento film už neviděl dávno.Než jsem se k tomu dostal to byla doba,ale konečně to mám za sebou a můžu jenom říct ÚŽASNÝ,ÚŽASNÝ!!!!!!!!!!Al Pacino jako Tony Montana byl zcela vynikající.Opravdu hrál přesvědčivě.Prostě nádhera ho sledovat.Hudba velice dobrá,skvělá atmosféra,spousty krásného oblečení.A především famózní závěr u kterého jsem nestačil zírat.Další parádní filmový zážitek.

Život Briana (1979)

Než jsem si pustil Život Briana,tak jsem si říkal,že to nejspíš žádný zázrak nebude.A ona mě hned dostala první scéna ve chlévě.Smál jsem se a říkal jsem si jestli to bude taková sranda celou dobu,tak to už se těším.A opravdu srandy bylo dost.Skvěle jsem se bavil.Kdo film ještě neviděl,tak ať si ho rychle pustí.

Frajer Luke (1967)

Tak tento film jsem už hodně dlouhou dobu neviděl a musel jsem si ho připomenout a naprostá senzace.Na Paula Newmana a na jeho úsměv už jen tak nezapomenu.Frajer Luke byl opravdovej frajer a zlomit se nenechal.Užil jsem si to a rozhodně si film ještě několikrát pustím.

Probuzení (2007)

Ze začátku je film trochu romantický.A když pak přijde na řadu transplantace srdce,tak se začne všechno převracet a to se mi začalo líbit.Byl jsem zvědavý jak to dopadne.Ale bohužel ten konec byl předvídatelný.Velice dobrý film pouze tak na jedno shlédnutí.Jessica Alba mě moc potěšila.Je překrásná.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Mám rád divné,zvláštní,zamotané filmy.Ale i tak jsem si po prvním shlédnutí řekl co to kurva bylo za kravinu a dál jsem se s tím už nezabýval.Jenže po nějakém čase mě něco pořád lákalo,abych se ještě na Věčný svit neposkvrněné mysli jednou podíval.A ono se mi to začalo líbit,takže po dalším několikátém shlédnutí jsem to konečně zcela pochopil(tedy doufám) a hned jsem se do toho zamiloval.Můžu se na to dívat furt a stejně se u toho nikdy nudit nebudu.Kate Winslet byla opravdu precizní.Ty barevné vlasy jí moc a moc slušeli.Jim Carrey mě překvapil,protože v těch jeho komedií se mi nelíbí.A tady úplně bez chyby.Samozřejmě všechny herecké výkony jsou tu vynikající.Musím říct,že natolik originální film se jen tak nevidí.Mám z toho radost!!!!SUPR,hlavně díky Kaufmanovi.