Mistři hrůzy - Pick Me Up (2006) (epizoda)

Súboj dvoch načisto rozdielnych predátorov o jednu korisť ma chytil, obsadenie (zvlášť toho mladšieho) však mohlo byť lepšie (taký Cilian Murphy...) Záver šokujúci, chýba len málo k dokonalosti.

Mistři hrůzy - Sick Girl (2006) (epizoda)

Angela Bettis (znova) opakuje svoju rolu v čudáčky z McKeeho May, no kým tam bola príjemne strelená, tu je len otravná. Príbeh je skoro o ničom, koniec smiešny a predvídateľný.

Mistři hrůzy - The Fair Haired Child (2006) (epizoda)

Absolútny priemer. Hrdinovia nič moc, to skôr zaujme manželský pár milujúci svojho syna až za hrob. Koniec nenadchol.

Mistři hrůzy - Cigarette Burns (2005) (epizoda)

Určite najlepšia časť prvej série. Norman Reedus je skvelý, Udo Kier dokonale démonický ako vždy. Na konci som mal pocit, akoby som videl samotný Le fin absolute du monde. Strach, hnus, znepokojenie. A zvrhlé sympatie.

Mistři hrůzy - Deer Woman (2005) (epizoda)

Od Deer Woman som čakal ťažkotonážnu blbosť, no nakoniec som sa skvele bavil. Hlavný hrdina - detektív je pekelne cynický a príbeh veľmi dobre rozohratý. Veľké prekvapenie.

Mistři hrůzy - Homecoming (2005) (epizoda)

Veľmi dobrá čierna, až morbídna komédia s originálnym pohľadom na americkú vojenskú politiku. Dávno som sa pri horore tak nezabavil.

Mistři hrůzy - Chocolate (2005) (epizoda)

Nudné, nezaujímavé, zbytočné. Garris mal ostať pri seriáli len ako tvorca výbornej titulkovej sekvencie. Po pár dňoch si už len sťažka spomeniete, o čom to vlastne bolo.

Mistři hrůzy - Jenifer (2005) (epizoda)

Ľahký nadpriemer, určite to nepovažujem za perlu prvej série. Argento je citeľný, maska Jenifer vo mne vyvolala odpor a nepokoj. Škoda predvídateľnosti.

Mistři hrůzy - Dance of the Dead (2005) (epizoda)

Ďalší Hooperov pokus šokovať divákov tentoraz celkom vyšiel. Robert Englund je božský, partia mladíkov ujde, atmosféra je pekne čudesná. Koniec mohol byť aj lepší.