• Thriller

Únos (2017)

Chcelo by to troška lepšiu réžiu, ale inak celková spokojnosť. Rozpisovať sa o deji nieje treba a o tom čo sa stalo, a v podstate aj stále deje, ale v inej rovine, nieje treba.Kaziť si deň tým, že sa rozčúlim nieje treba :-) Škoda toho premrhaného a na druhej strane ma Mariana príjemne prekvapila, hoci mohla prekvapiť skvelým filmom ešte viac. Hlavné postavy zahrané super. Najviac ma potešil Milan Ondrík a dano Heriban (radosť pozerať)

Greater (2016)

Celkom fajn. Ešteže nám od začiatku bolo povedané že sa dlho nedožije . inak neviem, asi by som šiel s hodnotením dole. prestrihať to trocha a bolo by to o hviezdu lepšie. predsa len 2 hodiny je dosť aj na koňa. Športové filmy mám rád a preto tie tri. Možno časom sa dá ísť vyššie, lebo príbeh toho chlapca je veľmi inšpiratívny a takých dobrých ľudí je málo.

Horná Dolná (2015) (seriál)

AKO!!! Nech si kto chce čo chce hovorí na TV zábavu je to super, samozrejme na Okřesní Prebor a podobné veci sa to nechytá, ale je to ľudová zábava na oddych hlavy a niektoré veci sú tam úplne genitálne :-) Jednoducho Milujem TWINPEAKS a ak ma zaujme takáto hlúpa cctina, že to dopozerám, tak to má niečo do seba. Občan! Rozíďťe sa!!! A s kým??? :-D

Stranger Things (2016) (seriál)

Plná pálka to nieje, ale zabavilo a potešilo zároveň. Hravé, staré a hlavne iné. Jednoducho chlapčenská zábava pre dospelých a dobrodružstvo ako má byť.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Klasika CHM, ale chybičky krásy sa nájdu všade . The American, Celebrity a pomenej závodov odnikiaľ niekam. Stará dobrá klasika pokračuje ďalej a pretože ju milujem tak za 100% :-)

Totem vlka (2015)

Pre prírodu a vlkov 5 hviezd zbytok 2, takže Príroda vyhráva na celej čiare takže 4. Krásne zábery čo potešia oko a srdce nejedného človeka.

Den patriotů (2016)

Celkom ma to bavilo, našťastie žiadne WTC od Stone-a sa nekonalo a v podstate to bola krimi naháňačka. Akurát ten rozjazd bol pomalší a samozrejme predstavenie hrdinov k tomu patrí. Nenudil som sa a na 4 sa to vyšplhalo.

Za každou cenu (2016)

Celkom super film. klasicky super Nick A jeff Bridges Válí jak za časov BIG L. Potešil ma film a užil som si ho. Veľmi príjemných 100 minút strávených pri bedni. Mínusy asi neviem, ani si dajaké nepamätám, pretože som sa bavil Jeffom :-). Takmer plná pálka.

The Siege of Jadotville (2016)

Také pol na pol. Ani ryba, ani rak. Zopár momentov skvostných, ale celkovo to vyšumí do prázdna. Takých hrdinských filmov je kvantum. Neuveriteľne ma štval Jamie Dornan a to že žoldáci vo svojej podstate boli slepý jak tága, aj keď podľa skutočnosti to tak bolo. Mať takých žoldnierov ako v tomto filme tak sa zastrelím radšej sám :-)

Bratislavafilm (2009)

Čistá hlúposť, ktorá nemá s filmom takmer nič spoločné. Jedna hviezda za zopár dobrých hlášok, toť vsjo.