• Thriller

Pohádky pro Emu (2016)

Takmer štyri, možno tomu niečo chýbalo, alebo my to v ten moment nesadlo, ale inak vyšší priemer. Aňa s Onrejom sú super a keď to tak zoberiem akurát ten scenár mohol byť lepší. Spokojný som bol a to je základ.

Greater (2016)

Celkom fajn. Ešteže nám od začiatku bolo povedané že sa dlho nedožije . inak neviem, asi by som šiel s hodnotením dole. prestrihať to trocha a bolo by to o hviezdu lepšie. predsa len 2 hodiny je dosť aj na koňa. Športové filmy mám rád a preto tie tri. Možno časom sa dá ísť vyššie, lebo príbeh toho chlapca je veľmi inšpiratívny a takých dobrých ľudí je málo.

The Siege of Jadotville (2016)

Také pol na pol. Ani ryba, ani rak. Zopár momentov skvostných, ale celkovo to vyšumí do prázdna. Takých hrdinských filmov je kvantum. Neuveriteľne ma štval Jamie Dornan a to že žoldáci vo svojej podstate boli slepý jak tága, aj keď podľa skutočnosti to tak bolo. Mať takých žoldnierov ako v tomto filme tak sa zastrelím radšej sám :-)

Terminator Genisys (2015)

Ale jo, celkom znesiteľné. Najviac ma pobavil Arnold a jeho úsmev od ucha k uchu :-D To už bolo iné umenie herecké, teda od terminátora. Z tejto látky neviem čo by sa dalo už viac vytiahnuť, leda ak by tých terminátorov hrali Sly, Arnold a Chuck nesmrteľný :-)

Inferno (2016)

Tak v podstate neškodná cocotina a nevadilo my to nejak moc. Druhýkrát by som to nedal aj keby som chcel. Čo viac dodať? NIČ! Pretože už ani neviem o čom to bolo.

Pelé: Zrození legendy (2016)

Pre mňa osobne sklamanie, a to mám rád filmy zo športového prostredia a aj niektorým dosť prepáčim. Pri tomto filme sa to nedá, pretože všetko je také krásne a cítiť z toho len dajaký patvar a umelinu. V podstate si to zaslúži maximálne dve hviezdy ale zasa nadhodnocujem.

Hra peněz (2016)

Také akési nemastné neslané. Na túto tému boli aj lepšie filmy a Clooney s Robertsovou a s O Connelom to z biedy nevytrhnú. Nepomáha tomu scenár, ktorý trištvrte filmu len varí a nie a nie sa uvariť. Našťastie sa to skončí normálne, takže to je asi plus filmu. jedno kuknutie stačí-

Sedmero krkavců (2015)

Po dlhšej dobe krásna rozprávka. Nevadilo nič a bolo na čo pozerať. Vcelku som sa zabával. Len tak ďalej.

Zoolander No. 2 (2016)

Na prvého Zoolandera sa to nechytá ani v najmenšom. Mal som problém dopozerať, ale pozeral som to len skrz tie cameá čo tam boli. Absolútne úžasný Kiefer Sutherland a Benedict Cumberbatch so Stingom tiež jeba. Inak sem tam dajaký ten vtip. Na 102 minút málo.

Bezva ženská na krku (2016)

Takmer štyri hviezdy. Škoda, malo to potenciál a niektoré veci tam boli fajntastické. Pôsobilo to na mňa ako keď máme zopár vtipných situácií a nápadov a k tomu prilepíme akýsi slaboduchý príbeh, ktorý to nejak podrží. Tak naše nežnejšie polovičky sa viac bavili ako ja a pre ženy je aj film určený. Langmajer my tam vadil strašne moc a prišlo my to ako keby tam musel trpieť a niekomu sa sľúbil. vetchý zo svojej postavy dostal maximum, len škoda toho scenára. Inak fajn.