Smrtící bumerang (1987)

Za osmdesatkovy vizual a za poradnou ff Karen davam hvezdu navic. Film neni ani tak mysteriozni jako spis psychologicke drama/thriller. Holka ma bohateho manzela, kteremu hrabe a pokusi se o sebevrazdu. Ta se nepovede a on ochrnuty smrdi doma. Ona si najde problemoveho milence. Atd... proste standardni pribeh, ktery jste uz urcite nekde videli. Nicmene neni to uplne hloupe, a zkouknout urcite lze.

Kozoroh 1 (1977)

Znam mnohem lepsi filmy se stejnou tematikou. Za me podprumer. 2+

Hranice (1982)

Prave ted je 30 stupnu celsia, pulnoc. A tohle je idealni film pro takovou chvili. Film se spickovou rane osmdesatkovou atmosferou, Nicholson a Keitel ve forme, a k tomu jedna moc hezka a mila mexicka holka. Ja jsem spokojenej, ac se nejedna o zadne zasadni dilo.

Chladnokrevný (2012)

Vybornej Eric Bana. Sissy S., Kris K. a Kate Mara v pohode. Olivii neznam a nicim mne nezaujala. Obrazky v pohode. Pribeh celkem plyne, cili tempo taky v pohode. Ale jinak je to pateticka a klisoidni blbost, a pokud chcete videt film o snehu a sikovne policistce, pustte si radsi o nekolik radu lepsi Fargo. 3+

Wang Jiao ka men (1988)

Vytvarne pekne osmdesatkove akcni drama s milostnou linkou. I to "Take my breath away" v cinstine si poslechnete... 3+

Upír z Feratu (1981)

Ceskoslovensky kultak o krevsajici skodovce. :-) Povinne.

Uprchlík (1993)

Spickovy filmovy remake uspesneho serialu z sedesatek.

Strangers When We Meet (1960)

Paradne barevne, a krasne natocene drama o nevernicich. Na to bych bezel do kina az by se za mnou prasilo... Klasicky septajici Kim vypada nadherne, Douglas jako architekt super, Barbara krasna (a bylo mi ji opravdu lito) a moji nejoblibenejsi postavou je bez debat Ernie Kovacs jako spisovatel. :-) Krasnej film, na kterej se moc rad podivam znova. 5-

Johnny Eager (1941)

Je to hezky natocenej film, ale nad stredni hodnoceni se nedostane kvuli obecne utahanosti. Taylor ve forme, stejne jako Heflin. Lana ok, Glenda potesila. 3+

La polizia è sconfitta (1977)

Jsou tam Capri, motorky stary,...ja jsem spokojenej. Paradni italsky akcni poliziotteschi. :-) 4-