Hotel Transylvánie (2012)

Asi 3x jsem se zasmal... Bude to zrejme urceno spis detem. Americkym.

Pražské noci (1968)

Jedna za krasnou Milenu a jedna za jeste krasnejsi Kvetu. Jinak je to slatanina.

Eve and the Handyman (1961)

Bozi hodinova "reklama" na americkou pin-up modelku (a Playmate 1955) Eve Meyer, zabalena v takovem jakobypribehu. :-) pohoda.

Saffo, venere di Lesbo (1960)

Film konci libackou proti zapadajicimu slunci. Myslim tedy libacku v klasickem slozeni chlap+zenska. :-))) Jinak je to temer nepozivatelna konverzacni blbina.

Fuga dal Bronx (1983)

Snad jeste roztomilejsi nez prvni dil... Povsimnete si, ze zasahove jednotky stribrnaku maji komplet zamlzena hledi u tech svych prileb. Jo, tenkrat to odvetrani u tech integralek jeste tak vymazleny nebylo... :) 3+

1990: Bojovníci z Bronxu (1982)

Jo, je to klasicky osmdesatkovy becko. Dnes spis pro zasmani (ne vsak posmech).. napr. kecupova krev, nebo akcni sceny obecne jsou mimoradne roztomile. Stejne jako napad, ze v blizke budoucnosti bude vudce motorkarskyho gangu z Bronxu jezdit na guzzine... (nic proti MG, to by bylo na delsi diskuzi, ale myslim, ze zasveceni chapou) :-) Jo a taky samozrejme tricka zastrkany do jeansu..., to byla tehdy modni povinnost a evidentne ji tvurci prenesli i do zminene blizke budoucnosti. Coz se v realu nastesti nepotvrdilo...

Kung-fu mela (2004)

Pripomelo mi to Cinskou odyseu... :-) Protoze nektere cinske komedie jsou proste super. Tady je pro me jednoznacna jednicka - Qiu Yuen. 4+

Příběh z Tokia (1953)

Krasna Setsuko Hara dostava tu ctvrtou hvezdu... Film je to jinak peknej, ale opravdu spis pro priznivce komorniho, pomaleho tempa.